Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Catering

  One Event Management

  Předvídavé myšlení a záruka „No-Bills“ mají rozhodující význam ve prospěch MEIKO

  Paul Brain je vedoucí oddělení logistiky ve firmě One Event Management.


  Po instalaci nové myčky s posuvem košů, ve které se myje nádobí z centrální výrobní jednotky a firmy Event Hire od One Event Management, sepsal shora uvedený komentář adresovaný panu Peter Nimmo, MEIKO Midland Regional Sales Director.

  Pan Brain pokračuje: „Firma MEIKO si pro nás vzala opravdu čas a vysvětlila nám do posledního detailu, co její nabídka přesně obsahuje. Kdežto některé jiné firmy nám pouze zavolaly a zeptaly se: ‚Tedy, co si myslíte o naší nabídce?‘.

  Prohlédli jsme si několik srovnatelných systémů v akci a na základě našich poznatků jsme zpřesnili naše požadavky. Systém reverzní osmózy jsme si mohli finančně klidně dopřát, přihlédneme-li jedině k tímto systémem uspořeným mzdovým nákladům. Stávalo se například po ukončení nějaké akce, že až 20 lidí leštilo sklenice. Investice ve výši 7000 £ byla vzhledem k této skutečnosti naprosto přiměřená. Rozšířená záruka od MEIKO byla nesmírně atraktivní. Nikdo jiný nebyl ve stavu nabídnout něco srovnatelného za tuto cenu.“

  Po uzavření smlouvy dodala firma MEIKO myčkový systém pro říční výletní loď „Silver Sturgeon“ od One Event Management.

  „Všechno proběhlo absolutně hladce“, dodává pan Brain.
  „Instalace nové myčky nádobí na říční lodi je vždy háklivá věc, ale vzhledem k rychlé reakční době a předvídavému myšlení firma MEIKO je všechny předčí. Problémy se tak již řeší dříve, než vůbec vzniknou.“

  Rozšířená záruka od MEIKO – bez přídavných nákladů

  MEIKO poskytuje při koupi záruku „No-Bills“. Zahrnuje pevné ceny a plánované údržby i podporu nejlepším týmem technického servisu ve Spojeném Království. Kompletní riziko údržby zůstává na dodavateli. Pro kupce to znamená, že se může věnovat provozu bez stresu.

  Kvalita technické podpory pro caterery kolísá nesmírně. Návštěvy srovnatelných stanovišť proto mají rozhodující význam pro získání přehledu o tom, kdo bude schopen poskytnout nejlepší servis. Provozovatelé by měli také kontrolovat, zda je potenciální dodavatel v případě nedodržení učiněných příslibů povinen zaplatit penále – u firmy MEIKO je to tak zařízeno.