Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Ikona gastronomie

  Bowcliffe Hall

  Již žádné ruční leštění v památkově chráněném areálu Bowcliffe Hall

  Bowcliffe Hall zvenku

  „Myčky na nádobí od společnosti MEIKO jsou mnohem lepší než vše, co jsem doposud viděl“, vypráví Topham.

  Areál Bowcliffe Hall se pyšní bohatou historií. Leží nedaleko Wetherby v Yorkshiru, UK, a je dnes památkově chráněné. Jedním z bývalých majitelů tohoto prestižního statku, kde se v současnosti konají konference, svatby a jiné akce, byl také první britský dobyvatel vzduchoplavby Robert Blackburn. Tento konstruktér postavil své první letadlo v roce 1909, pouze šest let poté, co bratři Wrightovi podnikli svůj první let. Téměř o století později byla v Bowcliffe Hall otevřena budova Blackburn Wing ve tvaru křídla letadla.

  Nápad obrovského kulturního střediska, vytvořeného zcela ve stylu letectví, kde najdete kusy nábytku, jako například křídlo z hliníku přestavěné na stolek nebo bar složený z krytů leteckého motoru, přišel o známého podnikatele Jonathana Turnera. Jeho vizí byla oslava dědictví Bowcliffe, což je zároveň hlavním sídlem jeho podniku, The Bayford Group. Skupina má podíly na energetických podnicích, tankovacích palivových kartách, investice a otvírání nemovitostí, prevence znečištění ovzduší a e-Commerce.

  Dřívější UK Pub Chef of the Year („Kuchař roku“), John Topham, zodpovídá za pohoštění, jak při akcích tak i v rámci restaurace, kterou provozuje pro jeho nájemníky.

  V Bowcliffe mají dvě myčky na sklenice FV 40.2 G GiO a jednu korbovou myčku DV 80.2 GiO, které byly dodány a instalovány distribučním partnerem společnosti MEIKO firmou Port Catering z Blackpoolu.

  Topham řekl, se „po dlouhém hledání“ rozhodl pro MEIKO. Jeho shrnutí: MEIKO byl nejlepší poskytovatel.

  „Chtěl jsem mít jistotu, že nebudeme ztrácet čas ručním leštěním našich broušených sklenic a jemného porcelánu“, vysvětlil.
  „Srovnával jsem několik produktů různých výrobců a hovořil s kolegy z branže. Ve všech domech, které něco znamenají, jsem narazil na myčky na nádobí od společnosti MEIKO, a všude nám je vřele doporučili.

  Také servis a technická podpora byly prvotřídní. Chyběly nám například koše - ztratily se během rekonstrukce. Řekl jsem o tom regionálnímu obchodnímu manažerovi firmy MEIKO, panu Lee Hackettovi, a již druhý den nám přivezl novou sadu košů. Je to pro mě příklad vynikající zákaznické služby.“

  Topham vlastní také bývalou stanici drožek z 18. století, The General Tarleton Inn poblíž Ferrensby. Dnes již zde sídlí pětihvězdičková restaurace s cocktailbarem. Také tam mají jednu korbovou myčku DV 80.2 G GiO s integrovanou reverzní osmózou. Tentokrát však jako kompletní balíček s jedinečnou 3-roční zárukou „No Bills“ od MEIKO.

  „Myčky na nádobí od společnosti MEIKO jsou mnohem lepší než vše, co jsem doposud viděl“, vypráví Topham. Rozšířil jsem specifikaci mytí nádobí u Bowcliffe o MEIKO, ale nedostal jsem finance pro tříletý balíček ‚No Bills“, vypráví Topham. „Ovšem pro můj vlastní pub to byla samozřejmost. Můžeme prostřít pro 1500 lidí týdně, a protože jsme tak dobře vytížení, chtěl jsem ten nejlepší stroj."