Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Ikona Hotelový

  Resort Bürgenstock – First Class i v mycí technice

  Více než 40 myček zajišťuje perfektní průběh a výsledky mytí

  Resort Bürgenstock je synonymem pro hotelovou kulturu extra třídy. „Perla světového věhlasu“ přiléhá k úbočí Bürgenstocks a vítá hosty 383 pokojů a suit a 68 rezidenčních suit velkolepým výhledem na jezero Vierwaldstättersee. Zarámováno kulisou horských panoramat předhoří alp se zde nenajde nic, co by si nezasloužilo označení „prémiové“. Ať už se jedná o politiky světového významu nebo nejvyšší vrstvu Hollywoodských hvězd: Všichni si od založení v 70. letech 19. století přišli na své nebo se rozhodli – jako Audrey Hepburn – zde rovnou žít.

  Nové otevření resortu Bürgenstock je největší událostí otevření ve Švýcarsku, možná i v celé Evropě. Čtyři hotely splňují i ta nejnáročnější přání: od velkolepých suit spa přes golfové hřiště s horskými panoramaty až po domácí kino a vynikající jednací prostory. Srdce tvoří celkem deset restaurací a dva bary, které okouzlí každého hosta různými zážitkovými tématy včetně odpovídajících špičkových kulinářských zážitků.

  I zde jen špičková třída – třeba s Marcem Haeberlin v restauraci ´Ritzcoffier´, v ´Sharq Oriental´ z „tisíce a jedné noci“ nebo kouzlem hedvábné stezky z dálného východu ve ´Spices Kitchen´ s exhibiční kuchyní a terasou nad jezerem. K tomu navíc catering, splňující i nejvyšší možné nároky až pro 1 500 osob.

  Při takových počtech a požadavcích je nutné prémiová kvalita i u mycí techniky, dezinfekční techniky a likvidaci zbytků jídla. Vynikající výsledky mytí, spolehlivost a efektivita jsou absolutní povinností. „Potřebujeme špičkového partnera“, upřesňuje Mike Wehrle, Culinary Director resortu Bürgenstock. Po srovnání bylo jasné: „MEIKO pro nás byl nejlepší partner s velkým odstupem“, uvádí dále pan Wehrle.

  S více než 40 myčkami a zařízením pro zbytky jídel z celého sortimentu ručí MEIKO za plynulou logistiku a excelentní výsledky mytí v celém resortu Bürgenstock. Díky kompaktní konstrukci a individuálním prostorovým konceptům mohla firma MEIKO získat další body, navíc pomocí reverzní osmózy již není nutné leštit enormní množství zářivého skla. Taková služba, kterou resort poskytuje 24 hodin denně, by byla těžko myslitelná bez vynikajícího servisu. Permanentní pohotovost a rychlá a vysoce profesionální pomoc jsou absolutní nutností, pokud by se vyskytl technický problém.

  Resort Bürgenstock zdůrazňuje, jak perfektně sladěná mycí technika může zvládnout i nejvyšší nároky a největší logistické úkoly. Výhledu na západ slunce nad jezerem Vierwaldstättersee na velkolepých terasách resortu tak již nestojí nic v cestě.