Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Ikona Hotelový

  Hotel Bell Rock

  Spolehlivé, energeticky efektivní a ke zdrojům šetrné mytí myčkami nádobí a hrnců MEIKO v hotelu Europa-Park

  Hotel Bell Rock, Rust

  Pro profesionální myčky MEIKO maratón: V roce 2013 navštívilo restauraci ve 4-hvězdičkové restauraci hotelu Bell Rock 130 000 hostů. S 225 pokoji (z toho 35 suitami) je hotel Bell Rock nejmladším z celkem pěti 4-hvězdičkových hotelů v hotelu Europa-Park v Rust.

  Přenocování a stolování v koloniálním stylu je motem v inovativním tématickém hotelu, který hosty vysílá na expedici do minulého století.

  Protože hotel Bell Rock disponuje jak restaurací À-la-carte, tak i bufetem a luxusní restaurací, je potřebné adekvátně velké množství přípravných prostor. Z tohoto důvodu se v suterénu hotelu nachází cukrárna, patisserie, přípravná a snídaňová kuchyně a kompletní kuchyňská oblast restaurace Ammolite. Ta zahrnuje také umývárnu, ve které se schází veškeré špinavé nádobí ze všech restaurací. Vybavená myčkou na hrnce, na sklenice a profesionálními myčkami M-iQ je průchozím a stěžejním bodem čistoty a hygieny v hotelu Bell Rock.

  Nejen v hotelu Bell Rock, ale také v mnoha gastronomických oblastech a hotelech sázíme na profesionální myčky firmy MEIKO"

  "..., které pracují spolehlivě, energeticky efektivně a šetrně ke zdrojům“. Těmito jasnými slovy chválí Frank Müller výhody profesionální myčky M-iQ, které se odráží zejména ve výsledcích čištění a provozu s efektivními náklady.