Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  InterContinental London - The O2

  Luxusní servis pro hotel InterContinental London – The O2

  InterContinental v Londýně

  Mycí technika MEIKO, mezi ní několik zařízení košových průchozích myček a myček s transportním pásem M-iQ pro hlavní restauraci a konferenční prostory a salónky.

  30 000 m² velký areál nového hotelu InterContinental London se 453 pokoji v 18 patrech leží v oblasti Greenwich Peninsula přímo vedle O2-Arény a proti centru Canary Wharf, vzdálený jen co by kamenem dohodil od visuté lanové dráhy nad Temží společnosti Emirates Air Line.

  Díky poloze u řeky se v bezprostředním sousedství nachází také převozní čluny a výletní lodě Thames Clippers do centra Londýna a Greenwich a linka podzemní dráhy Jubilee s rychlým spojením do londýnského West End a na letiště London City Airport. V hotelu se nachází konferenční centrum s plesovým sálem 3 100 m² se samonosným stropem, který pojme 3 000 osob a jehož příjímací část poskytuje nádherný výhled na Temži. Navíc je zde 20 dalších prostor pro až 500 osob, pět restaurací a barů a luxusní spa s vnitřním bazénem.

  Hotel InterContinental London – The O2 je v rámci franšízové smlouvy se skupinou InterContinental Hotels Group spravován a provozován skupinou Arora Group. Instalaci cateringového zařízení provedla skupina Airedale Group. V celém hotelu nyní pracuje mycí technika MEIKO, mimo jiné několik
  zařízení košových průchozích myček a myček s transportním pásem M-iQ pro hlavní restauraci a konferenční prostory a salónky.

  Executive Sous Chef Michael Sodah přišel do hotelu InterContinental z hotelu Park Plaza Westminster Bridge. „Ze zkušenosti jsem z hotelu Park Plaza – který také pracuje s mycí technikou MEIKO – věděl, že zde máme nejlepší přístroje na trhu.“

  „V umývárně hlavní kuchyně pro oblast salónků se nachází dva přístroje M-iQ: jedna speciální myčka s transportním pásem na nádobí a jedna s košovým průchozím systémem na příbory a sklenice. Umývárna je kromě toho podporována zařízením DV 80.2 GiO pro menší akce.“

  Zcela jednoduché a při zdejším množství jazyků skutečná pomoc. Barevné kódy poskytují snadná vizuální vysvětlení. Systém funguje skutečně dobře.

  „Oblast salónků zvládá catering pro více než 3 000 porcí najednou. K tomu je potřebná technika, u které se můžeme spolehnout na vynikající výsledky.“ V hotelové kuchyni zpravidla pracuje 30 kuchařů a 10 pomocníků v kuchyni. Při velkých akcích může být ovšem potřebných až 80 kuchařů a 60 pomocníků v kuchyni.

  „Co mám zvláště rád“, pokračuje Sodah, „je to, že pomocníci v kuchyni bez problémů rozumí, co je při čištění nutné. Principiálně musí být všechno co je modré odstraněno – to je tak jednoduché a vzhledem ke zdejší změti jazyků skutečnou pomocí. Barevné označení poskytuje snadná vizuální vysvětlení a systém funguje skutečně dobře.“

  Nejnovější košové myčky a myčky s transportním pásem M-iQ firmy MEIKO umožňují v porovnání s konvenčními mycími zařízeními enormní úsporu energie a chemikálií. Košové myčky a myčky s transportním pásem spotřebují o 33 % méně vody a čisticích prostředků než jejich předchůdci a přesvědčují mimo to díky systému vysokotlakého mytí o 30 % lepším výkonem mytí. Každý přístroj je vyráběn individuálně.

  Přístroje jsou standardně vybaveny funkcí zpětné rekuperace – nemusí být tedy samostatně pořizováno odpovídající vybavení. To při instalaci uspoří v závislosti na velikosti přístroje mezi 5 000 až 8 000 GBP.