Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Ikona Hotelový

  Schmalzerhof

  Pracovní komfort, hodnoty spotřeby, výsledek mytí – euforie ve Schmalzerhof

  Hotel Schmalzerhof v Rakousku

  „Nádobí čistě jen nevypadá, je čisté i na pohmat“

  Simone Baumgartner a její muž Herbert Margreiter jsou vysloveně stateční hostitelé. „Nesídlíme v žádné lyžařské oblasti, Innsbruck je vzdálený asi 22 kilometrů, a ani k turistice není okolí bezpodmínečně první volbou“, vypočítává Simone Baumgartner.

  Co přesto činí Schmalzerhof hotspotem malé obce Weer v údolí Inntal? Je to sympatický hostinský pár, vynikající kuchyně sestry paní Simone Baumgartner Katrin. Zatímco se turisté stěhují do bytů v Innsbrucku, zajišťují lidé z oblasti čilý ruch v pokojích ve Schmalzerhof s jeho 120 místy.

  Jen co by kamenem dohodil je vzdálená firemní centrála světově proslulého výrobce krystalů Swarovski včetně jejího turistického magnetu „Křišťálové světy“ ve Wattens. Ale i návštěvníci křišťálových světů zřídkakdy navštěvují Schmazerhof – mnohem častěji je kuchyně rodinného podniku ceněna při stravování byznysmenů.

  Kapotová myčka nadchne
  nízkou spotřebou
  energie, chemie a vody

  „Máme senzační výsledek mytí“

  Čím se především vyznačuje temperamentní hostitelka: její lidskost, její skvělá nálada, která vždy vychází ze srdce a její trvalá ochota poskytovat služby. „Přitom jsem také velmi puntičkářská“, dodává Simone Baumgartner.

  Z tohoto důvodu je šéfka hotelu také velmi šťastná, že má v kuchyni novou kapotovou myčku: „Máme senzační výsledek mytí, naprosto takový, jaký jsme si vždy přáli! Nádobí čistě jen nevypadá, je čisté i na pohmat“, raduje se Simone Baumgartner.

  Její nadšení sdílí také Janka Chlebovcová. 53-letá Janka pracuje v oblasti mytí ve Schmalzerhof a myslí si „Simono, to je dobrý přístroj. Nemusím už vůbec nic tlačit vzhůru!“ Denně se myje asi. 200 košů a dříve bylo nutné kapotu 200-krát denně ručně otevřít a opět zavřít. „To bylo fitness centerum na pracovišti“, usmívá se Janka.

  I proto, že se kapota automaticky otvírá a stisknutím prstem se nechá opět zavřít. je nyní mytí rychlejší – a to se venku v lokále velmi hodí: „V době kolem poledne jsou naše stoly obsazeny až čtyřikrát – při tom musí naše procesy a stroje již dobře běžet“, vysvětluje Simone Baumgartner.

  Naši hosté se na nás mohou na 100 % spolehnout, a to samé očekáváme i od našich dodavatelů. U firmy MEIKO jsme to definitivně nalezli. Kromě obou sester Simone a Katrin Baumgartner a Janky Chlebovcové má ale přístroj ještě dalšího fanouška.

  Domácí pán Herbert Margreiter oceňuje nízkou spotřebu energie, chemie a vody, které se v neposlední řadě docílí instalovaným zpětným získáním tepla z odpadní vody, zadržovacím zařízením par a integrovaným osmózním zařízením (MEIKO GIO). „A to je pro něj velmi důležité, protože my nakonec také jezdíme elektromobily, které nabíjíme přes vlastní fotovoltaická zařízení v budově za účelem ochrany životního prostředí“, sděluje paní Simone Baumgartner.