Kontakt
  The clean solution

  Nemocnice Princess of Wales oceňuje ergonomii myčky nádobí průběžného typu M-iQ

  Nový systém průběžného mytí nádobí M-iQ nahrazuje starší myčku nádobí od jiného výrobce

  Nemocnice Princess of Wales v Brigendu instalovala systém průběžného mytí nádobí MEIKO M-iQ, který nahrazuje starou myčku nádobí od jiného výrobce. Myčka nádobí je v provozu od 6:00 do 19:30 a zpracovává nádobí z pacientských oddělení, stejně jako restaurace, která může zajistit 400-500 jídel denně pro pestrou škálu strávníků včetně návštěvníků, zdravotnického personálu a absolventů na praxi.

  Manažer cateringových služeb Michael Jefferies vysvětlil, že nabídkové řízení, které má najít náhradní zařízení za předchozí myčku nádobí, zkoumalo u každého účastníka řízení podrobně dopad na životní prostředí, včetně provozních nákladů na vodu, chemikálie a energii, stejně jako průběžné náklady na údržbu. Do hodnotícího procesu byla zahrnuta také referenční místa instalace.

  "Zpětná vazba společnosti MEIKO k zadávací dokumentaci poskytla podstatné technické a podrobné informace. V zásadě nám společnost MEIKO dala mnohem kvalitnější odpovědi než její konkurence.

  "V jejich prospěch hovořila také kladná zpětná vazba z referenčních míst, včetně nedaleké nemocnice Royal Glamorgan. Z této návštěvy a z naší vlastní instalace a uvedení do provozu jsme věděli, že inženýři společnosti MEIKO budou na místě obvykle do čtyř hodin po zavolání a že díly, které budou potřebovat k případné opravě, budou mít s sebou v dodávce. 

  "Dalším klíčovým faktorem bylo množství času, které bychom potřebovali každý den k údržbě zařízení. Ergonomie těchto strojů nové generace se opravdu zlepšila; jsou jednodušší pro personál, modré barevné kódování na součástech usnadňuje každodenní čištění, a skutečnost, že dveře se otevírají ven a nikoli nahoru, je pro personál mnohem lepší, protože není třeba nic zvedat. 

  "K tomu všemu jsme navíc mohli dostat veškeré potřebné školení jakkoli často a kdykoli bychom potřebovali, od regionálního obchodního ředitele společnosti MEIKO Malcolma Pumforda a regionálního obchodního ředitele Craiga Collinse.

  "Šlo to opravdu jako po másle!"