Kontakt
  The clean solution

  Kavárna Wippler

  Tradice a inovace: Myčka M-iClean v kavárně Wippler

  „A protože jsme se strojem a s podporou velmi spokojení, rozhodli jsme se podruhé pro mycí techniku od MEIKO.“

  Tradice a inovace: Již vcelku přesně 107 let se rodinný podnik Wippler věnuje kreativnímu pekařskému a cukrářskému řemeslu. S pěti místy – včetně pekařské manufaktury „Backwirtschaft“ v dřívějším kamerálním majetku zámku Pillnitz – se stali Wipplerovi pekařskou institucí v Drážďanech.

  Kvalita a rozmanitost vyznačují objemný pekařský a cukrářský sortiment, kterému zákazník přijde na chuť. Osvědčené receptury a nové kreace pocházejí z nápadů Kathrin Wipplerové, která rozumí tomu, jak spojit tradiční řemeslo s nejnovějšími poznatky vědy o výživě a rovněž s trendově orientovanými produkty.

  Ať pečivo, dorty, koláče nebo pralinky – všechny výtvory z podniku Wipplerových jsou vyráběny s láskou a pečlivostí. Výhradně přírodní plnohodnotné suroviny jako máslo, smetana, čerstvé ovoce nebo vysoce kvalitní francouzské čokolády tvoří složky, které vyvrcholují v požitek na patře.

  Vysoké řemeslné umění se rovněž odráží v rozmanitých pralinkách, které do jedné nesou pečeť Kathrin Wipplerové. Chuťovky se odlévají nebo se ručně vyrábějí jako formované a ukrajované pralinky. Hvězdami jsou „Webers Freikugeln®“ (sedm jemných marcipánových pralinek se zvláštním vnitřním životem), které byly vytvořeny v návaznosti na operu Čarostřelec od Carla Marii von Weber, a rovněž jejich nástupci, W.I.P. Kostka: Napuštěná regionálním bylinným likérem a potažená čokoládou a Giandujou uvádí tato biskvitová kostka jako domácí cukroví seznam nejoblíbenějších sladkostí v kavárně Wippler.

  Skvělé výsledky – i v zákulisí

  Talíře, šálky, sklenice, příbory, pečicí plechy: Veškeré vracející se špinavé nádobí se myje ve dvou myčkách MEIKO (M-iClean U) s integrovaným modulem GiO hygienicky bezpečně a čistě.

  „V prosinci 2015 jsme získali první myčku od společnosti MEIKO“, říká Gregor Wippler. „A protože jsme se strojem a s podporou velmi spokojení, rozhodli jsme se podruhé pro mycí techniku od MEIKO. Postavili jsme oba stroje na podestu. To je šetrnější vůči zádům našeho personálu a usnadňuje to znovu snadnou obsluhu strojů. Obě běží od rána do večera a čistí – kromě nádobí z kavárny – také plechy z prodejního pultu. Nápadné je, že v nových strojím umyté sklenice již nemají žádné šmouhy a také ostatní mytý materiál je výrazně čistší než dříve. To šetří spoustu času, nemusíme již dodatečně leštit, v kavárně je zařízení znovu rychle k dispozici. Jsou to moderní stroje s přehledným dotykovým displejem a barevnou identifikací mycích programů. Máme v umývárně nádobí Hightech, ale myčka by měla zůstat myčkou.“