Kontakt
  The clean solution

  Pekařství Happ

  Usnadnění práce a časová úspora díky myčce M-iClean

  Pekařský provoz Happ

  „Téměř každá pobočka tradičního pekaře Happ byla vybavena mycí technikou od společnosti Meiko,“... s myčkami M-iClean pod pultem nebo s kapotovými myčkami a košovými dopravními stroji, které se používají v objektech od 30 míst k sezení a rovněž ve výrobně v kmenovém sídle v Neuhofu. Každá technika je vyladěná na vždy se vyskytující mytý materiál a objem a čistí – od šálku až po zařízení z pekárny a cukrárny - špinavé nádobí všeho druhu.

  „Již dva roky instalujeme stroje ‚M-iClean’ zásadně s dodatečnou osmotickou technikou“, zdůrazňuje Sven Pradel jako autorizovaný servisní technik Meiko (Mossbacher Bäckerei- und Elektrotechnik/Hosenfeld), tyto stroje se nezanášejí vápencem a přesvědčují optimálními výsledky mytí.

  I dodatečné leštění sklenic patří minulosti, „což i pro servisní pracovníky představuje velké usnadnění práce a časovou úsporu“, dodává Dipl.-Ing. Sirco Lucke (vedoucí prodeje Meiko zastoupení závodu Rhein-Main GmbH, Hungen), který podporuje zákazníky a (poprodejní) servis ve věcech poradenství a plánování. V případě potřeby i na místě, jak tomu bylo u koncepce kavárny s backshopem na klinice Fulda, největší gastronomické jednotky Happ.

  „Společně jsme vyvinuli individuálně nejlepší řešení“, pokračuje S. Lucke. Zdůrazňuje harmonickou spolupráci s podnikem Mossbacher, jejích výhody umí vyjmenovat i Michael Happ, který v oblasti techniky sází na spolehlivost a kontinuitu.

  „Neboť nádobí, šálky, sklenice a příbory chtějí být ve všech pobočkách kavárny myty čistě a hygienicky bezpečně.“To očekává jak host, tak i pracovníci, kteří předpokládají profesionalitu ve všech oblastech moderního podniku. Na tomto základě padlo rozhodnutí o nákupu mycí techniky na offenburgského specialistu, který vyvíjí a vyrábí energeticky účinné stroje na oplachování beden pro každou velikost gastronomické jednotky a rovněž pro každou potřebu.