Kontakt
  The clean solution

  Wikingerbäcker

  Plnou silou vpřed s myčkou plechů od MEIKO

  Myčka nádobí pekařství Wikinger

  Výhybky Wikingerbäcker jsou nastavené na úspěšný kurz. V téměř všech pobočkách si užívají milovníci kávy gastronomického přátelství. „Přibydou-li nové pobočky v regionu nebo budou stávající přestavovány, bude integrovat vždy jeden kavárenský koncept,“ vyzrazuje vedoucí prodeje René Stein, „to je budoucnost společnosti Bäcker. Máme lokace s až 45% gastronomickým podílem, s rostoucí tendencí.“

  A tento tern se ukazuje aurichské společnosti Wikingerbäcker i ve věcech výzbroje kuchyňskou a mycí technikou: Na pobočkách Wikingerbäcker zajišťuje celkem 38 myček – z toho 18 košových průchozích myček s rekuperací tepla (DV 80.2) a 20 podstolových myček nádobí – naleštěné a hygienicky bezpečné výsledky čištění. Před sedmi lety byla nainstalovaná první myčka plechů, dalších 17 následovalo.

  „Kavárenské pobočky jsou stále větší, proto kapacita malé myčky pro narůstající objem mytí již nestačí“, říká René Stein.

  „U kapotových myček se mytý materiál roztřídí do košů, prostrčí a je čistý. Jde to hbitě, během čtyř minut může umyté nádobí znovu k hostovi“. Příbory, šálky na kávu, sklenice na Latte Macchiato se zbytky mléka – všechny kusy opouštějí stroj v bezvadném stavu. Vše báječně klape. S myčkami MEIKO jsme velmi spokojení. Byla to velmi dobrá rozhodnutí.“

  Samostatná stanoviště, zóny před pokladnami v nákupních střediscích, prodejny v kempech a rovněž pobočky v malých kavárnách v centrech měst – v okruhu 50 kilometrů okolo Aurich až po východofríské pobřeží Severního moře dobývá Wikingerbäcker nový terén. Ve 45 pobočkách – z toho 32 s gastronomickým charakterem – se prodává vysoce kvalitní pečivo a myje se myčkami plechů MEIKO.