Kontakt
  The clean solution

  KLM Inflight Catering

  Společnost KLM Inflight Catering byla přesvědčena servisem MEIKO

  Pásová myčka nádobí M-iQ KLM

  „Technici MEIKO dokázali v oblasti mytí vyjít s minimálním místem tak, abychom mohli normálně dále pracovat“

  „Používáme v této lokaci pro tuto chvíli vybavení od různých výrobců a systém MEIKO běžel již o čtyři roky déle, než se původně plánovalo. Myl stále dobře a nám bylo především nápadné, že servisní a údržbová podpora od MEIKO pracovala v porovnání s konkurencí vždy rychle a efektivně.“, informuje Hans van der Salm, KLM Catering Services manažer jednotky, Europa Flow. „Abychom ještě jednou zdůraznili: Museli jsme našim zákazníkům během instalace nabízet plný servis, i při mytí nádobí.

  Technici MEIKO dokázali v oblasti mytí vyjít s minimálním místem tak, abychom mohli normálně dále pracovat. Pracovali i přes noc, aby zakázku včas vyřídili. To by každý dodavatel neudělal!“

  „Mimo jiné byly přestavěny pásy a stoly pro zvýšení komfortu obsluhy“

  „Společnost MEIKO vylepšila oblast mytí nádobí i v ergonomickém ohledu. Jsme velmi spokojení s oběma našimi pásovými myčkami nádobí M-iQ. Mimo jiné byly přestavěny pásy a stoly pro zvýšení komfortu obsluhy. Jsme si velmi dobře vědomi, že je práce zde obtížná a neexistují žádné pauzy.

  U starého systému se pracovníci museli mnohdy 90 cm natahovat a při tom ohýbat ruce a záda.

  Průměrný věk personálu je okolo 47 let. Nový systém budeme používat i ještě deset let, ale pak bude pracovníkům v průměru 57 let. Muselo sem jednoduše nové zařízení kvůli ulehčení pracovního zatížení a především kvůli omezení natahování a ohýbání.“

  Dávkovací systém pro chemikálie vyvinutý společností KLM Catering Services ve spolupráci MEIKO zaručuje, že je dána perfektní čistota při minimálním použití zdrojů.

  KLM má svoji lokaci na „rampě“ vzdálenou pouze pár metrů od letadel na letišti Schiphol a je s 85 nakladači, které denně zásobují 50 mezikontinentálních a 280 evropských letů, největším podnikem Inflight Catering v Nizozemí.