Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Myčky servírovacích vozíků

  Vysoce výkonné a efektivní čištění a dezinfekce vozíků

  Vodní vlna

  BA 251-C je myčka na vozíky s individuální nádrží. Toto řešení myčky od firmy MEIKO zvládne mezi 90 a 160 cateringovými vozíky aerolinií za hodinu. Systém se vyznačuje všestranností a flexibilitou. Díky své všestrannosti může být individuálně přizpůsoben přesným požadavkům příslušných cateringových provozů. Flexibilní provedení s vjezdovou rampou umožňuje bezproblémovou instalaci myčky na úrovni podlahy. Kromě toho zaručuje snadné začlenění do nových nebo již existujících mycích zařízení. Kromě verze s rampou, která je určena pro prostředí s definovanými specifikacemi a rozměry prostor, je BA 251-C k dispozici také pro instalaci v jámě. Tím se vylepší ergonomie při nakládání a vykládání. Další velké plus: Verze s rampou může být bez problémů přeměněna na verzi s jámou, pokud se později ukáže, že je taková změna výhodná.

   

  Dimensions
  Usable width1000 mm
  Usable height1100 mm
  Machine length10500 mm
  Machine length with ramps up to14100 mm
  Pit length11300 mm
  Performance
  Belt speed0.5 - 0.9 (m/Min)
  Technical data
  Wash capacity90 - 160 Full - Size Trolleys/h

  BA 252-C, tunelové mycí zařízení firmy MEIKO, které disponuje několika nádržemi, slouží k hygienickému vyčištění a usušení více servírovacích vozíků v co nejkratším čase. Se základní rychlostí 280 servírovacích leteckých vozíků normální velikosti za hodinu je BA 252-C ideálním řešením pro velké cateringové provozy a krátké doby výměny. Myčka vozíků BA 252-C firmy MEIKO může být individuálně přizpůsobena přesným požadavkům každého cateringového provozu. Díky možnosti instalace na podlaze nebo v jámě mohou být optimálně využity vlastnosti daného místa a myčka může být skvěle začleněna do nových i stávajících mycích zařízení. Kromě toho lze všechna zařízení nainstalovaná v úrovni podlahy později bez problémů nainstalovat do jámy (a obráceně), pokud by to bylo zapotřebí.

   

  Dimensions
  Usable width1000 mm
  Usable height1100 mm
  Machine length13500 mm
  Machine length with ramps up to17100 mm
  Pit length14300 mm
  Performance
  Belt speed1.2 - 1.6 (m/Min)
  Technical data
  Wash capacity210 - 280 Full - Size Trolleys/h

  Vzhledem k stále přísnějším hygienickým standardům se i od těch nejmenších podniků palubního cateringu očekává, že vždy zajistí dokonalou čistotu celého použitého vybavení, včetně vozíků.

   

  Myčka na vozíky WS 125.2 firmy MEIKO je kompaktní řešení s čelním nakládáním a pochozí mycí komorou, které může být instalováno na podlaze nebo v jámě. S kapacitou 45 gastronomických vozíků za hodinu kombinuje toto řešení nejvyšší efektivitu s minimální potřebou místa.

  Myčka na vozíky WS 125.2 firmy MEIKO může být přesně přizpůsobena požadavkům příslušného cateringového provozu a dokonale začleněna do nových nebo stávajících oplachovacích zařízení. Myčka vozíků WS 125.2 je dostupná ve dvou provedeních: Verze s rampou optimálně využívá existující místo, zatímco verze s jámou umožňuje snadnější a rychlejší zavážení a vykládání.

  Technical data
  Wash capacity15 -20 cycles per hour
  Useable volume1.950 x 1.000 x 2.400 mm
  Clean water per wash cycle18 l
  Tank capacity300 l
  Total connected load (motors)19,5 kW
  Roller door drive (option)0,3 kW
  Tank heating30 kW
  Boiler heating26 kW
  Dryer heating18 kW