Kontakt
  The clean solution
  péče

  Sunrise Senior Living

  Profesionální myčka nádobí s integrovanou reverzní osmózou přesvědčuje domov pro seniory

  Sunrise Senior

  Sunrise Senior Living poskytuje více než 2 000 obyvatelům pečovatelské služby šité na míru. Filozofie domova je založena na povzbuzení k nezávislosti, zachování důstojnosti, svobody rozhodování a ochrany soukromé sféry všech obyvatel. Tento přístup odráží poslání firmy, které zůstalo nezměněno od jejího založení v roce 1981: „Úsilí o kvalitu života všech seniorů“.

  V každé komunitě se denně koná nejméně pět aktivit, aby se obyvatelé mohli podílet na mnohotvárném a stimulujícím sociálním životě. Domácí jídla, připravovaná na místě vlastními kuchaři Sunrise poskytují vyváženou výživu a podle potřeby splňují zvláštní dietetické předpisy.

  Christopher Dean, šéfkuchař v domově Sunrise Senior Living, dodává: „Celkově se standard myček zlepšil ve všech domovech.“

  „Přechod na myčky od MEIKO se pro naše obyvatele definitivně vyplatil, a obyvatelé jsou pro nás ti nejdůležitější.“

  Podporu při nákupu poskytla společnosti Sunrise firma Pelican. Tato společnost se specializuje na vyjednávání výhodných obchodních dohod s lokálními a národními dodavateli pro své členy. Pelican se stará o cca 3 000 sociálních zařízení, mimo jiné 2 000 škol a univerzit.

  Keith Palmer, Commercial Equipment Manager, říká, že „společnost Sunrise neustále zdůrazňovala, že rozhodující je provozní spolehlivost, a že příkladné výsledky jsou pro obyvatele na prvním místě.“

  „Při vědomí tohoto požadavku jsme jim poskytli podporu při nákupu a nalezli jsme vhodného výrobce.“

  „Společnost MEIKO splnila všechny požadavky a navíc byl proces mytí podle našeho názoru ještě vylepšen produkty GIO. Výkon stroje a zkušenosti personálu dnes překonaly naše očekávání.“

  Sunrise používá převážně profesionální myčku nádobí DV 80.2 GiO s integrovanou technologií úpravy vody s reverzní osmózou a myčky s teoretickým výkonem až 60 košů za hodinu (1080 talířů k podávání pokrmů) se používají bez problémů k mytí nádobí, příborů a sklenic.

  Velikost košů 500 mm x 500 mm odpovídá standardu oboru a průchozí výška 440 mm zaručuje, že si myčka jednoduše poradí i s mytím podnosů a táců. Tři mycí programy poskytují různé programy na odstranění lehkých až silných znečištění.

  Automatická kapota se výborně hodí pro menší osoby a obsluhuje se stisknutím tlačítka.

  Na rozdíl od na trhu nabízených ostatních úpraven vody s reverzní osmózou zůstává potřeba místa modulu MEIKO GiO nezměněná a není třeba použít změkčovač pro předúpravu vtékající surové vody. Zjednodušuje se tak instalace a profesionální myčka nádobí představuje ve většině případů nejvýhodnější řešení.

  MEIKO Business Development Manager Simon Callus uvádí: „Existují četné důležité ovlivňující faktory při rozhodování o koupi profesionální myčky nádobí s GiO reverzní osmózou a automatickou kapotou, jako například kvalita mytí sklenic a příborů přes úspory u mycích prostředků a oplachovačů. Zákazník se přesvědčil o výhodách jako snížení všeobecných provozních a udržovacích nákladů, méně práce a vysoká kvalita při mytí sklenic a příborů bez nutnosti přeleštění.“