Kontakt
  The clean solution

  Poskytování stravovacích služeb za letu

  Poskytování stravovacích služeb za letu MEIKO

  Test hygieny Thermolabel pro letové provozy

  Proces Thermolabel pocházející z oblasti poskytování stravovacích služeb na mezinárodních letech představuje zavedenou a zcela nezbytnou metodu testování, která je používána po celém světě pro aplikace vyžadující vyšší úroveň desinfekce a hygienické bezpečnosti.

  Test hygieny Thermolabel je ověřitelný a jedná se o oblíbený a nezvratný indikátor teploty při mytí nádobí zajišťující hygienu myček nádobí (vyhovuje HACCP).

  Myčky nádobí MEIKO se štítkem Thermolabel se vyrábí pro úspěšné společnosti – zajišťují nejvyšší standardy čistoty v letadlech.


  Hodnoty, díky kterým je mytí nádobí opravdu snadné

  Účinnost

  Každá kapka vody a chemických prostředků zvyšuje náklady vašeho provozu, nemluvě o spotřebované energii. Profesionální myčky nádobí MEIKO pro společnosti patří v oblasti šetření zdrojů mezi nejlepší na světě. Náklady se vám tedy nevyšplhají až do nebes.

  Flexibilita

  Technologie mytí nádobí MEIKO se dokonale integruje do nových i stávajících zařízení na mytí nádobí. Kompaktní provedení a funkce, které šetří prostor. Provedení, které podporuje instalaci nad podlahou i do šachty. Pestrá nabídka doplňků. Všechny tyto faktory zajistí, že bude vaše nové řešení MEIKO pro mytí nádobí nebo vozíků přesně přizpůsobeno potřebám vašeho individuálního provozu poskytování stravovacích služeb.

  Snadný provoz

  Fluktuace pracovníků, rotace posádek, výměny směn – alespoň že myčky nádobí MEIKO jsou neměnné! Technologie MEIKO je snadno pochopitelná a snadno se obsluhuje. A je jedno, která posádka ji zrovna používá.

  Spolehlivost

  Letadla musí odlétat včas a vaši zákazníci na jejich palubě očekávají vynikající kvalitu bez ohledu na podmínky na zemi. Technologie MEIKO je vynikajícím příkladem německého inženýrství a designu pro zajištění hladkého a spolehlivého provozu pro každý den. Kdyby však přesto nastal problém: můžete kdykoliv zavolat zkušenému servisnímu technikovi společnosti MEIKO – 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dní v roce.

  Ergonomie

  Díky barevnému kódování, snadnému přístupu, ergonomickým pracovním výškám a smysluplným pracovní postupům bez zdvihání těžkých předmětů a nešikovných pohybů je práce se systémem mytí nádobí MEIKO velice snadná. Hladký provoz je stejně samozřejmý jako úsměv na tvářích vašich pracovníků.

  Bezpečnost

  Myčky nádobí MEIKO se vyrábějí pro úspěšné společnosti a zajišťují proto nejvyšší standardy čistoty v letadlech. Systémy MEIKO fungují v souladu se standardem Thermolabel – globálním standardem vyhovujícím HACCP pro aplikace vyžadující vyšší úroveň desinfekce a hygienické bezpečnosti. Pomůžeme vám zajistit, aby byl každý vámi vydávaný pokrm 100% bezpečný.

  Proleťte se na křídlech dokonalosti – s technologií MEIKO pro poskytování stravovacích služeb za letu

  Myčky servírovacích vozíků

  Myčky servírovacích vozíků MEIKO se vyznačují všestranností a flexibilitou a nabízejí vysoce výkonné a efektivní čištění a dezinfekci vozíků. 

  Zobrazit podrobnosti

  Pásová myčka na nádobí M-iQ

  Dopravní systémy

  Racionální systémové vedení je logickým pokračováním nejmodernější mycí technologie ve velké kuchyni. S dopravními systémy od MEIKO lze ušetřit náklady, zhodnotit pracoviště a zajistit hygienu. Inteligentní utváření procesů díky MEIKO.

  Zobrazit podrobnosti

  exteriér zařízení na mytí kontejnerů

  M-iQ – průchozí myčka nádobí určená pro stravovací služby v letadlech

  Průchozí myčka nádobí M-iQ určená pro stravovací služby v letadlech dokáže začlenit zdánlivě protichůdné požadavky do jediného souvislého návrhu,který úspěšně spojuje vynikající úrovně hygieny a bezpečnosti s pečlivou péčí o vodu a energii.

  Zobrazit podrobnosti

  Pásové systémy
  Čistá řešení pro poskytování stravovacích služeb za letu
  Myčka nádobí pro poskytování stravovacích služeb za letu
  Ocenění a ceny
  Dokonalý soulad s procesy poskytování stravovacích služeb za letu: technologie mytí nádobí MEIKO

  Prostoje na zemi jsou pro letecké společnosti nejdražší. Procesy na světových letištích jsou proto maximálně zrychleny. A technologie mytí nádobí s nimi musí držet tempo. Chod 20 hodin denně proto nepředstavuje problém – technologie mytí nádobí MEIKO nabízí maximální spolehlivost a extrémně odolné produkty. Náklady na energii, vodu a další provozní náklady je možné zvládnout, protože společnost MEIKO určuje standardy spotřeby díky využívání odpadního tepla a německým inženýrským schopnostem. Totéž platí pro hygienu, dodržujeme totiž v této oblasti nejvyšší standardy.

  Vyžádejte si nabídku

  MERCURY AWARD
  Služba podpory / koho kontaktovat
  Potřebuji

  Zářivě čisté nádobí – bez kompromisů.

  Ve vzduchu platí stejná pravidla pro čistotu jako na zemi: musí to být čisté! MEIKO myje na maximální výkon. Objevte naše profesionální myčky nádobí.

  Více informací…