Kontakt
  The clean solution

  Profesionální technika mytí, mycí a dezinfekční technika

  MEIKO vyvíjí řešení a podporuje procesy pro všechny oblasti, kde je nezbytné profesionální mytí, čištění a dezinfekce. Víc než 2 000 zaměstnanců v 30 zemích dělají z firmy MEIKO globální technický a servisní podnik, jenž směrodatně spoluurčuje trh. Profesionální technika mytí, čisticí a dezinfekční přístroje a technika pro likvidaci zbytků jídel: čistá a intelligentní řešení od firmy MEIKO.

  více informací o řešeních MEIKO

  Meiko überzeugende Haubenspülmaschine M-iClean H
  M-iClean HXL – nová lehkost v ráji čistého nádobí

  V řadě M-iClean H se společnosti MEIKO podařilo, znovu myčku vynalézt - tak ergonomické a účinné nebylo profesionální mytí nádobí ještě nikdy. I nová myčka M-iClean HXL tyto nároky bez problémů zvládne - a ještě daleko více. M-iClean HXL pak má stejné ergonomické předpoklady a k tomu zvládne ještě umýt dvojnásobné množství nádobí.

  Nachhaltigkeit und Technik
  Best of Market 2018 místo 1: Udržitelnost a technika

  Redakce odborných časopisů first class, GVmanager (Manažer veřejného stravování), 24 Stunden Gastlichkeit (24 hodin pohostinnosti) a Schulverpflegung (Školní stravování) udělují tuto renomovanou cenu ve 23 kategoriích v oblastech Food & Beverage a Technik & Ausstattung (Technika a vybavení).

  Příběhy úspěchu
  Prožijte příběh
  Máte dotazy?
  Jak vám můžeme pomoci?
  Cílené informace o vámi požadovaném čistém řešení od firmy MEIKO
  Kontakt MEIKO
  Servis a kontakt
  Potřebuji