Kontakt
  The clean solution

  UPster K- Myčka na nádobí s přepravou košů

  Myčka na nádobí s přepravou košů řady UPster K: Efektivní mycí výkon, komfortní obsluha, nejvyšší flexibilita a optimální poměr cena-výkon.

  Die UPster K Spülmaschine

  Bleskově rychlé spuštění. Nejlépe již včera.

  0
  Košů/h UPster K-S 160
  Myčka na nádobí s přepravou košů UPster
  0
  Košů/h UPster K-S 200
  Myčka na nádobí s přepravou košů UPster K
  0
  Košů/h UPster K-M 250
  Myčka na nádobí s přepravou košů UPster K
  0
  Košů/h UPster K-M 280
  Myčka na nádobí s přepravou košíků řady UPster

  Vaše potřeba je podmětem pro změnu: Neexistuje nějaká UPster K – existuje pouze vaše UPster K.

  Myčka na nádobí s přepravou košů UPster® K: Maximální kvalita čištění na minimálním prostoru. Flexibilní délky umožňují přesné kapacity mytí - hospodárněji to není možné. Nejlepší vzduch v místnosti díky efektivní rekuperaci tepla bez odvodu odpadního vzduchu. Více komfortu zajišťuje ergonomické ovládání pomocí inovativního a intuitivního skleněného dotykového displeje a modrá ovládací koncepce pro snadné čištění stroje.

  Myčka na nádobí s přepravou košů UPster K, tak flexibilní jako nová generace.

  Rádi vám poradíme.

  UPgrade pro vysoké typy nádobí

  Vysoké podnosy, veliké hrnce - to není problém. S maximální průchozí výškou 508 mm nastavuje UPster K nová měřítka ve své skupině a „spolyká“ také objemné nádobí. Výsledek: Perfektní čistota a jedinečná hygiena.

  k referenčnímu příběhu

  Korbspülmasschine UPster K

  Vynikající vzduch v místnosti - zcela jednoduše bez hrdla odpadního vzduchu

  V kuchyni je často dusno - s technikou od MEIKO zůstává klima cool. UPster K pracuje s integrovanou rekuperací tepla. Takto šetříme nejen cenné zdroje jako vodu a energie, ale -dosahujeme vysoké efektivity. A vzduch v místnosti kuchyně zůstává příjemný, což těší hlavně obsluhující personál.
  Protože není u UPster K při příslušném zaplnění a ventilaci prostoru nutný dodatečná přípojka pro odpadní vzduch, odpadají náklady na dodatečnou běžnou přípojku odpadního vzduchu.
  Shrnutí: Nejen ekologická bilance, ale také výpočet hospodárnosti a uživatelský komfort mají zcela pozitivní výsledky. UPSter K: je vytvořen pro lidi, co kladou důraz na chladnou kalkulaci.

   

  Modrá - barva pro nejlepší uživatelský komfort

  Srozumitelné po celém světě

  MEIKO označuje všechny obsluhovatelné prvky a komponenty výraznou modrou barvou – intuitivní a celosvětově rozšířená koncepce obsluhy. Vystačí si beze slov a dlouhých návodů k obsluze.

  Člověk a stroj

  MEIKO takto vytváří mimořádně komfortní a efektivní vztah mezi člověkem a strojem. Pro nejlepší týmovou práci a více pohodlí při profesionálním mytí nádobí.

  Komerční myčka na nádobí od MEIKO v hotelu Ritter
  Ocenění a ceny
  Kolem dokola hvězdná kvalita: U prostředí, u servisu, u myčky.

  Samochvála způsobuje šíření různých fám - proto máme nejraději, pokud ostatní naši techniku kriticky testují a hodnotí. Seznam různých cen a ocenění je opravdu dlouhý, v klidu si ho prohlédněte. Dále budeme vyvíjet, přemýšlet a zlepšovat. A to až do dalšího ocenění.

  Vyžádejte si nabídku

  Tophotel StarAward 2016
  Tophotel StarAward 2016 stříbro

  Vaše potřeby – Vaše myčka UPster K

  Vytěžte ze svých individuálních požadavků vždy to nejlepší: Ať již je to jednoduchá myčka nádobí s rovnými kluznými stoly nebo poháněné oblouky s válečkovými drahami nebo promyšlené mycí centrum: To vše myčka UPster K umožňuje. Poskytneme vám individuální poradenství a společně zpracujeme nejlepší řešení pro váš prostorový koncept – ergonomicky a ekonomicky.

  nyní si dohodněte konzultaci

  Upster K s kluzným stolem