Kontakt
  The clean solution
  Ikona gastronomie

  Gastronomie

  Kuchyňské práce gastronomie

  Nerezová ocel je 1. volba: Jednoduchá. Čistá. Lesklá. Trvale udržitelná.

  Ve strojírenství existuje nesčíslně materiálů, naše volba vždy padá ne nerezovou ocel. Je absolutně hygienická, má dlouhou životnost a je trvale udržitelná. Věčný materiál. Je jedinečná. A je hodnotnější a trvale udržitelnější. Chceme nakonec jen to nejlepší pro vás v gastronomii a pro naše životní prostředí.

  k referencím

  Boj s párou: Proč mají studené kuchyně cosi dobrého.

  Stále ještě je mnoho mycích oblastí horkých, dusných a plných páry. Konec s tím! Efektivní rekuperace tepla zajišťuje nejlepší prostorové klima a zdravé pracovní podmínky a tím motivovaný personál.

  Zjistit více

  Místo sem! Rozhodování o centimetrech v umývárně nádobí.

  Zde v gastronomii je to těsné, každý centimetr se počítá. A výměna myčky je často plánovací a logistická výzva. MEIKO ji předpokládá: Pomůžeme již předem s plánovacím softwarem a technikou CAD. Tak je volná cesta pro mycí techniku nejnovějšího stavu.

  Zjistit více

  hygienické výsledky díky MEIKO
  Ceny a vyznamenání
  Rádi vidíme hvězdičky: U jídla, u servisu a u mycí techniky.

  Sebechvála jak známo páchne – proto jsme nejradši, když naši techniku kriticky testují a posuzují jiní. Seznam vyznamenání a cen je dlouhý, v klidu se na to podívejte. Pak bude znovu pokračovat vývojem, hloubáním a zlepšováním. Až do dalšího ocenění.

   

  Vyžádejte si nabídku

  Kitchen Innovations Award
  Zařízení pro gastronomii
  Příběhy úspěchu
  Prožijte příběh
  Servis a kontakt
  Potřebuji