Kontakt
  The clean solution
  Ikona nemocnice

  Nemocnice, léčebné a rehabilitační kliniky

  Dezinfekce v nemocnici

  V životě jsou časté kompromisy, avšak ne v nemocnici. Ne s MEIKO.

  V nemocnici musí člověk a stroj perfektně spolupracovat. Bez vynechání. S včasným naplánováním pracovních postupů a inovativní techniky obstará MEIKO čistá řešení. Podívejte se sami.

  K referencím

  Čistota na třetí: mytí, čištění a dezinfikování – z jedné ruky.

  Technika pro celkovou hygienu v pracovních a jídelních prostorách – z jedné kompetentní ruky. To šetří čas i peníze. A ty investujete mnohem lépe do svých pacientů a příjemného klimatu na stanicích.

  Zjistit více

  Mycí linka versus mycí personál Vše otázkou plánování.

  Složité postupy a procesy, rozvětvený tok materiálu, střídající se personál: organizace práce v nemocnici vyžaduje nejvyšší plánování. MEIKO má z nesčetných projektů potřebné zkušenosti pro efektivní a individuální zřízení rozhraní.

  Zjistit více

  Nemocnice
  Příběhy úspěchu
  Prožijte příběh
  Klinika Villingen-Schwenningen
  Ceny a vyznamenání
  Postarejte se o své pacienty – my čistíme, dezinfikujeme a myjeme

  Vrátit lidem zdraví je požadavek, který nesmí znát žádné kompromisy. Právě tak bez kompromisů se stavíme k výzvě čistoty a hygieny. S 90 lety zkušeností v oblasti mytí, čištění a dezinfikování jsme nejlépe seznámeni s potřebami našich zákazníků v nemocnicích a na klinikách. Víme, oč jde, když chcete jít najisto. V kuchyni i na ošetřovacím pracovišti. Spolehněte se na naše zkušenosti, naši odbornost a na náš rozum, pokud jde o bezpečnost, stabilní procesy a stabilitu nákladů.

   

  Vyžádejte si nabídku

  HopiTech Pau 2015
  Servis a kontakt
  Potřebuji