Kontakt
  The clean solution

  Chemie

  pro mycí a dezinfekční zařízení, myčky podložních mís

  Pro funkční spolehlivost mycích a dezinfekčních zařízení od MEIKO a pro skvělé výsledky čištění sanitárních nádob velmi záleží na dobré souhře mezi technikou a chemií. K provozu našich myček podložních mís proto doporučujeme používání čisticí chemických prostředků, které svou způsobilost prokázaly v libovolné situaci. Proto spoléhá firma MEIKO již víc než 50 let na výrobky firmy etol v Oppenau.

  Pokud používáte jiné výrobky, přihlížejte bezpodmínečně k údajům výrobce vzhledem k oblastem použití (max. tvrdost vody) a k doporučenému dávkování. Pokud bylo předloženo osvědčení o shodě, je náš servis od MEIKO ochoten provést nastavení dávkování chemie v mycích a dezinfekčních zařízeních od MEIKO. Využitím servisu od MEIKO je chemie vždy ve shodě.

   

  Doyen SK22E

  Oplachovací prostředek pro podložní mísy se změkčovačem, mírněkyselý

  Položka č. 2003631

  Doyen SK22E s novou, zlepšenou recepturou je jediný oplachovací prostředek se změkčovací funkcí, který byl podle vyjádření výrobce MEIKO vyvinut pro všechna mycí a dezinfekční zařízení MEIKO. Již více než 20 let spoléhají uživatelé na prostředek Doyen SK22E k dosažení úchvatných a blýskavých výsledků čištění sanitárních nádob. Prostředek Doyen SK22E zabraňuje účinně a dlouhodobě zvápenatění uvnitř vyvíječe páry, přitom nedochází k zatížení materiálu a životního prostředí. Svým optimálním sladěním zaručuje prostředek Doyen SK22E použití chemie v co nejmenší možné míře, aby byl umožněn vynikající výsledek za nejvýhodnějších nákladových podmínek.

  Doyen SK22E s jablečnou vůní

  Oplachovací prostředek pro podložní mísy se změkčovačem, mírněkyselý

  Položka č. 2003634

  Použijte prostředek Doyen SK22E s jablečnou vůní k neutralizaci všech nepříjemných zápachů ve vaší pracovně pečovatelek. Zároveň profitujete ze speciálních funkcí nové, zdokonalené technologie Doyen SK22E.

  Doyen SK33E

  Oplachovací prostředek pro podložní mísy, kyselý

  Položka č. 2003632

  Doyen SK33E je obzvlášť vhodný v případě velmi náročných podmínek vody, např. vysoké stupně tvrdosti nebo nárazové fosfátování. Díky speciální skladbě je dokonce při velmi tvrdé vodě účinně zamezováno zvápenatění vyvíječe páry a zaručováno dosažení lesklých a hygienicky bezvadně vyčištěných sanitárních nádob.

  Doyen R 100

  Mycí prostředek pro podložní mísy, mírně alkalický

  Položka č. 2001485

  Prostředek Doyen R 100 čistí sanitární nádoby intenzivně, přitom nedochází k poškození materiálu a životního prostředí. Mycí prostředek umožňuje dosažení lesklých a hygienicky bezvadně vyčištěných sanitárních nádob. Je univerzálně použitelný pro všechny tvrdosti vody.

  Doyen RS 120

  Mycí prostředek pro podložní mísy, s obsahem kyseliny

  Položka č. 2001486

  Prostředek Doyen RS 120 je intenzivní speciální čisticí prostředek při výskytu zbytků mastí. Je univerzálně použitelný pro všechny tvrdosti vody.

  I když je v pracovně pečovatelek někdy velmi rušno – přesto se zde nesmí nic dávat páté přes deváté. Na to tu je MEIKO Chem Code. Speciální, námi vyinuté kódování sacích trubic v našich myčkách podložních mís zaručuje nezaměnitelné používání mycího prostředku a oplachovače. Tím se spolehlivě sprovodí ze světa nebezpečí spojené s tím, že se v našich mycích a dezinfekčních zařízeních používají nevhodné výrobky. Kromě toho tak v praxi spolehlivě podporujeme kompatibilitu se zdravotnickými prostředky.

  Systém sacích trubic poskytuje uživateli větší bezpečnost a stará se o to, aby byly oplachovač a čisticí prostředek v běhu programu aktivovány ve správnou dobu. Tím se dosahuje větší bezpečnost pro uživatele.

  Kódování sacích trubic MEIKO v našich myčkách podložních mís se shoduje výlučně s výrobky značky Doyen od etol. Pro úspěšnou aplikaci naší technologie je nově vyvinutý kanystrový design výrobků značky Doyen základním předpokladem.

  Pro popisy výrobku, bezpečnostní listy a provozní návody
  kliknout zde