Kontakt
  The clean solution

  WasteStar FC - zpracování zbytků jídel

  Žádné starosti při likvidaci

  Komfortní zužitkování organických kuchyňských odpadů

  WasteStar FC je plně automatický systém pro velkokuchyně, který likviduje organické odpady zrovna tam, kde vznikají – přímo na pracovišti. To dělá WasteStar FC hospodárně, ekologicky a šetrně vůči zdrojům a především neuvěřitelně snadno.

   

  Snadněji to jde s WasteStar FC.

  Dva podstatné body činí WasteStar FC neporazitelným: plně modulární struktura a nekomplikovaná manipulace. Výsledkem je optimální koncept likvidace s maximální flexibilitou.

   

  Vyladěno na pracovní postup.

  Cykly automatických odsávání a také pořadí stanic určíte sami – zcela podle vaší kuchyňské organizace. A protože se ve velkokuchyni mohou odpady měnit, můžete i cykly jednoduše přizpůsobit. Tak, jak chcete vy.

  Hodí se pro všechny potřeby

  WasteStar FC je modulárně strukturovaný a proto se nejen perfektně hodí k celé mycí a dopravní technologii MEIKO. Lze jej také nejlépe přizpůsobit individuální situaci vaší velkokuchyně.

   

  Snadné čištění

  Každodenní čištění plnicích stanic je právě tak bezstarostné jako všechny ostatní funkce WasteStar FC. Použijete k tomu jednoduše stejný prostředek jako pro vaše myčky. Čisticí voda může jinak téct přímo do výlevky nebo do nádrže.

   

  Chcete oblast mytí a přípravnou zónu připojit k jednotnému likvidačními systému?

  Udělejte to – s WasteStar FC. A také na tekuté odpady z fritéz a jiné tučné zbytky je již myšleno. Je rovněž možná dodatečná likvidace odlučovačem tuků.