Kontakt
  The clean solution

  UPster ® H – profesionální myčka

  Mytí nádobí se stane prostě zábavou

  Ergonomie a výkon

  Super komfort mytí v rekordním čase: Myčka UPster® H 500 myje na plný výkon a s tím nejvyšším možným komfortem - především při vysokém množství umývaného nádobí v umývárně. Ze strany je možné do myčky UPster® H 500 zcela jednoduše a pohodlně zasunout i velké a vysoké kusy nádobí. Nyní stačí stlačit páku na víku dolů a můžeme začít: Režim mytí se spouští automatickým spuštěním programu. A další plus: Při otevření je pára odváděna směrem dozadu a nevyvalí se vám přímo do obličeje. S takovým komfortem je práce skutečnou zábavou!

  Komfortní volby:

  • příjemné pracovní klima díky systému MEIKO AirConcept
  • lesk bez skvrn s modulem MEIKO GiO
  • Program na výměnu vody pro nekomplikovanou regeneraci oplachovací vody

  Naše interní hodnoty jsou důležité

  Přehledný mycí prostor

  Funkčně uspořádaná plochá síta, která je možné snadno vyjímat, zakrývají mycí nádrž, která se nachází pod nimi. NOVINKA! Nyní také s modrým konceptem obsluhy.

   

  Bezpečnost je na prvním místě

  Vysokou kvalitu umývaného nádobí zajišťují kvalitní technologie a ty nejlepší materiály. Ramena na mytí a oplach z ušlechtilé ocele jsou dostatečně kvalitní, a přesto jsme zde provedli ještě další optimalizaci.

   

  Čistota: prací filtrační systém AktivPlus

  Zajišťuje ve spojení se síty nádrže několikanásobnou optimální filtraci prací koupele. To znamená po delší dobu čistou vodu v nádrži a tu nejvyšší, hygienickou kvalitu čištění.