Kontakt
  The clean solution

  Myčky vozíků

  Technicky promyšlené a přesto uživatelsky přívětivé, a nejen pro dokonale čisté vozíky

  Funkční detaily - od profesionálů pro profesionály

  Duální mycí a oplachovací systémy vhodné pro každý typ vozíku jsou umístěny nalevo a napravo od vozíku, nebo i nad ním, a pohybují se podél něho v předem nastavených intervalech. Celá plocha je tak několikrát očištěna při každém mycím průjezdu.

  Požádejte o termín konzultace

  Mycí trysky

  Práce pod vysokým tlakem! I v budoucnosti – s vysoce kvalitními materiály MEIKO.

  Filtrační systém

  Čisté přepravní vozíky díky čistým mycím komorám. O to se stará filtrační systém MEIKO, vozík za vozíkem za vozíkem ...

   

  Mycí komora

  Spolehlivá, efektivní, velká – všechny přívlastky sedí. Díky bezpodlahové montáži boduje MEIKO i po stránce ergonomické, protože nakládání a vykládání je hračka.

  Otvor trysky

  Velké trysky přivádí silné proudy teplého vzduchu přímo na čištěné přepravní vozíky a zajišťují vynikající výsledky sušení

   

  Naklánění vozíku

  Aby se při sušení nic nepokazilo: Vynikající výsledky čištění završuje automatické naklánění vozíku díky odtékající vodě.

  Bezpečná programovací sekvence pro vynikající hygienu

   

  Bezpečná programovací sekvence pro vynikající hygienu

  Díky řídicí jednotce s programovatelnou pamětí (PLC) máte všechny řídicí a kontrolní funkce stále pod dohledem a můžete kdykoliv vydat hygienické dokumentace. Chemický a tepelný mycí proces samozřejmě odpovídá požadovanému profilu AK-BWA.

  Praktický design pro optimální využití

  Vaše požadavky jsou naší silnou stránkou. Ať již se jedná o oddělení mezi čistým a znečištěným prostorem, jednotlivé uspořádání či integraci do komplexního systému, např. se zařízeními na likvidaci zbytků jídla – vždy nabízíme řešení šitá na míru Vašim potřebám a spolehlivé hygienické výsledky.