Kontakt
  The clean solution

  Profi myčka nádobí M-iQ

  Budoucnost mytí nádobí

  Pásová myčka na nádobí M-iQ

  Zažijte techniku M-iQ na vlastní oči.

  více informací

  MEIKO Spülzukunft M-iQ
  M-iQ Energiekonzept Meiko
  Koncepce energie

  U veškerých procesů dochází v M-iQ k rekuperaci tepla a reinvestici díky inovativnímu využívání energie. Pomocí dynamického přizpůsobování zachází přesně dávkovaná M-iQ s cennou energií: To šetří náklady a umožňuje celkově dobrý vzduch v umývárně nádobí.

   

   

  M-iQ Trocknung AirComfort
  AirComfort

  Vzduchový proud sušení M-iQ je oddělen od zóny mytí přes vyrovnávací otvory - to je AirComfort. Výsledkem je mimořádně dobré schnutí, zatímco je v každé provozní fázi optimálně udržovaná cenná energie v procesu. Zároveň je vytvořena vysoká míra uživatelského komfortu na výstupu nádobí--pracovišty.

   

   

  GreenEye filtr systému M-iQ
  Filtr M-iQ

  Promyšlený filtrační systém je klíčová část M-iQ. Zbytky jídla jsou aktivně odlučovány z mycího procesu, což umožňuje enormní úspory mycího prostředku a vody – při neměnné optimální čistotě.

  M-iQ Einlaufreinigung Meiko
  Přívod

  Hygienická práce začíná pro MEIKO již na vstupu: V pravidelných intervalech jsou silným vodním proudem automaticky vyplavovány zbytky jídla. Jako velký, očistný vodopád.

   

  Průchozí mycí zařízení M-iQ s GreenEye
  AirConcept

  Cool: Tepelné proudění se přesměruje, horká voda a pára se vychladí - myčka na nádobí M-iQ přitom získává novou energii.

  AirComfort nádoby systému M-iQ
  AirComfort

  Také při provozu s nádobami jsou dosahovány vynikající výsledky, optimální efektivita energie a konstantně nízké provozní náklady. To zajišťují vyrovnávací otvory uvnitř pásové myčky M-iQ: Rotující proudy vzduchu jsou vyrovnávány příchozím vzduchem. Optimální podmínky a prvotřídní sušení také při provozu s nádobami.


  Hotel Bellrock v Europaparku
  Ocenění a ceny
  Kolem dokola hvězdná kvalita: U prostředí, u servisu, u myčky.

  Samochvála způsobuje šíření různých fám - proto máme nejraději, pokud ostatní naši techniku kriticky testují a hodnotí. Seznam různých cen a ocenění je opravdu dlouhý, v klidu si ho prohlédněte. Dále budeme vyvíjet, přemýšlet a zlepšovat. A to až do dalšího ocenění.

  Vyžádejte si nabídku

  GrünesBand Award udržitelný vývoj
  Tophotel StarAward 2015 Zlato za inovace
  MERCURY AWARD 2014 ve zlaté
  CateringStar stříbrný
  TopHotel-StarAward-2017_Hospodárnost
  TopHotel StarAward 2017 pro MEIKO za hospodárnost

  GreenCoach Vždy ve správném pruhu

  GreenCoach signalizuje zeleným světelným signálem, které pruhy na výdeji nádobí mají být osazeny. To poskytuje poslední malé vylepšení pro optimální vytížení profesionální myčky na nádobí M-iQ.

  nyní si dohodněte konzultační schůzku

  GreenEye filtr systému M-iQ
  Mít čisté svědomí i vůči životnímu prostředí

  Hlavní výhody a centrální kus M-iQ je filtr M-iQ. Tento filtrační systém umožňuje skutečný umělecký kousek: optimální čistota s podstatně menším množstvím mycího prostředku a vody. Princip úspěchu: Vyfiltrované zbytky jídla jsou aktivně odlučovány z mycího procesu. Filtr sbírá zbytky jídla z vody a pravidelně je vyplavuje z nádrže - aniž by potřeboval další vodu. Kultura čistoty - originál M-iQ.

  Koncepce energie GreenEye systému M-iQ
  Energie jako nikdy dříve

  U veškerých procesů dochází v M--iQ k rekuperaci tepla a díky inovativnímu využívání regulace energie k reinvestici. Pomocí speciálního dynamického přizpůsobování zachází přesně dávkovaná M-iQ s cennou energií: To šetří nejen náklady, ale také umožňuje celkově dobrý vzduch v umývárně nádobí.

  Průmyslová myčka na nádobí Model M-iQ
  Blyštivá čistota jako by obratem ruky díky modré koncepci obsluhy

  S vodou v nádrži se M-iQ am po dlouhém dnu umývání nádobí prostě vyčistí sama. S jedinou dávkou lešticího prostředku v čerpadle se znečištění vyloučí přes filtr M-iQ. To se odehrává cyklicky tak dlouho, dokud stroj není prázdný.
  Nyní je již jen nutné, aby byly oblasti označené výraznou modrou vyčištěny manuálně. Po automatickém předčištění to je však komfortnější, pečlivější a především rychlejší a spolehlivější než kdy dříve.

  Dynamika mytí M-iQ
  30 % větší mycí výkon

  Známý vysoký čisticí výkon MEIKO je u M-iQ ještě podstatně vystupňován a optimalizován. Její dynamika mytí dosahuje hodnoty, které doposud nebyly možné: nejvyšší mycí výkon při o třetinu nižším množství použitého materiálu a energie.
  Čistý výkon.

  Green filtr systému M-iQ
  GreenFilter

  Snažíme se o dokonalost, každý den znovu. Proto vyvinuli naši inženýři zcela nový, dodatečný filtrační stupeň: GreenFilter. Tím se daří aktivně vylučovat i nejjemnější částice nečistot - víc čistoty aktuálně není možné dosáhnout.
  GreenEye-Technology® minimalizuje náklady na čisticí prostředek, vyplachovací prostředek a energie, protože během celého procesu mytí se používají pouze prvky, které jsou potřeba.

  GreenEye synergie systému M-iQ
  GreenEye Synergie

  M-­iQ s revoluční GreenEye-Technology® vytváří nové synergie mezi člověkem a strojem: S více transparentností a dynamikou se proces mytí neustále optimalizuje. Výsledkem je doposud nedosažená efektivita a optimální vytížení.
  GreenEye-Technolgy® vše sleduje – a má vše pod kontrolou. Zelená pro hospodárnou a čistou budoucnost.

  Pásová přepravní myčka na nádobí M-iQ displej
  CC Touch

  Integrovaná systémová diagnóza umožňuje optimální přehled. Dynamický sloupek pokroku a stavový indikátor v textu signalizuje připravenost všech funcí. Důležitá procesní data se předávají, případné odchylky se okamžitě zobrazují. Během provozu M-iQ neustále kontroluje systémy a funkce - a zaručuje tak nejvyšší hygienu a provozní bezpečnost.

  CC Insight řady M-iQ
  CC Insight

  Rozšířený softwarový modul CC-Insight s ekonomickou správou zaznamenává graficky nebo tabulkově spotřebu v různých situacích – takto je možné spolehlivě vyhodnocovat a optimalizovat jednotlivé provozní fáze a vytížení stroje.

  M-­iQ. Mytí nádobí s IQ – pro dokonalý průhled.