Kontakt
  The clean solution

  Myčky servírovacích vozíků

  S MEIKO je to sázka na jistotu

  Hygiena - Vítejte na palubě

  Aby mohli cestující bez obav vzlétnout, musí v zákulisí všechno probíhat hladce. Rychle, spolehlivě, efektivně a na co nejmenším prostoru – každá minuta „na zemi“ stojí peníze. Dokonalé koncepty HACCP (metoda analýzy rizik a kritických kontrolních bodů) jsou přitom nezbytné, neboť nedostatečná hygiena na palubě letadla znamená enormní zdravotní riziko. V obzvláštním ohnisku pozornosti jsou vozíky, z nichž jsou podávány příbory a potraviny střídajícím se pasažérům. Zde je žádána MEIKO. Celá desetiletí zkušeností na největších světových letištích, ve zdravotnické technice a v oblasti společného stravování jsou zárukou know-how, na které je spolehnutí - a to každý den. MEIKO Vám přeje šťastný let.

   

  Dokonalá účelnost díky německému know-how

  Mycí ramena a trysky mohou být nastaveny individuálně, aby bylo možné docílit optimálních výsledků čištění nádob a vozíků i na těžko dostupných místech. Všechny odnímatelné díly, jako jsou víka, filtrační vložky a šrouby jsou upevněny šňůrami nebo řetězy, takže je možné s nimi manipulovat bez obav z jejich ztráty.

   

  Vynikající výsledek sušení

  Optimálně uspořádané měřiče vzduchu na víku zařízení a vnitřních stěnách zajišťují rovnoměrné rozdělení teplého sušicího vzduchu na všechny plochy vozíku. Trysky na robustních bočních mycích ramenech z chromniklové nerezové oceli jsou strategicky nasměrovány a zaručují prvotřídní výsledek oplachování, takže jsou při postřiku zcela vyloučena hluchá místa.

   

  Samostatná technická a spínací skříň

  Veškeré přípojky pro vodu, páru a čerpanou teplou vodu a také pro všechny rozdělovače, ventily, měřicí zařízení a agregáty na teplou vodu jsou centrálně umístěné ve standardní spínací skříni MEIKO. To zajišťuje nejvyšší komfort obsluhy a umožňuje snadný přístup pro opravy a údržbu.

   

  Zvláštní charakteristiky vybavení MEIKO

  S pomocí přídavných, vysoce výkonných oplachovacích zařízení pod otevřeným dopravníkem se čistí spodní strana vozíků, beden, nádob a dalších rozměrných oplachovaných předmětů. U vozíků, které mají navíc neutěsněné skladovací prostory, lze spodní oplachovací zařízení nezávisle vypnout. Vysoce robustní dopravník z chromniklové nerezové oceli se vyznačuje výjimečnou životností a zaručuje vynikající stabilitu vozíků, i když nemají zaaretované brzdy.

   

  Suché, ne kapající

  Aby se při sušení nic nepokazilo a všechno odtékalo, jak má: V kombinaci s výkonným ventilátorem za sebou automatické naklápěcí zařízení nechává pouze čisté a suché vozíky.

  Do každého rohu

  MEIKO vyhlašuje válku všem zárodkům na palubě. O to se stará promyšlený mycí systém se seřiditelnými tryskami, které lze přizpůsobit každému vozíku a kontejneru. Nezbývají tak žádné skryté rohy, které by měly sklon ke kontaminaci. Dlouhá životnost je zaručena díky vysoce kvalitnímu zpracování a také použitým materiálům: Standard MEIKO.

  CC Insight

  Všechny systémové údaje, funkce a provozní procesy jsou ukládány a zobrazovány integrovaným komunikačním modulem KMM. Následuje analýza a diagnostika provozních stavů, které je v případě potřeby možné na počítači bez problémů přizpůsobit.

  Centrální

  Všechny čisticí procesy mohou být řízeny centrálně přes dotykovou obrazovku.

  Uživatelsky přívětivé

  Zobrazují se pouze prvky menu, které jsou potřebné pro určitý pracovní úkon, zatímco irelevantní informace se skryjí.

  Vysoce výkonné

  Osoby s příslušným oprávněním mohou funkce velmi jednoduše ovládat a systematicky optimalizovat.

  Jako doplněk

  V případě potřeby mohou být přes dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením vyvolány četné doplňující informace (návod k obsluze, seznamy náhradních dílů, kontaktní údaje atd.).

  Online

  Všechna zařízení jsou dostupná i online přes aplikaci CC-Insight nebo datový modul CC na ručním přístroji.