Kontakt
  The clean solution
  Ikona gastronomie

  Dee Why RSL

  Jeden s největších aktivních klubů v Sydney

  Dee Why RSL v Austrálii

  Používání nejnovějších technologií jako M-iClean je pro nás důležité. Pracují velice efektivně a poskytují s nízkými náklady křišťálově čisté sklenice.

  Na jedné z nejkrásnějších pláží Sydney se nachází klub Dee Why RSL, který se pyšní rozmanitou nabídkou pokrmů a zábavy, na kterou se zde těší 47.000 členů. Navíc je klub při různých příležitostech pronajímán: spolkům, podnikům pro schůze, svatby nebo školení. V zákulisí podniku působí Bruce McLean a Greg Costello, kteří MEIKO prozradili, co bylo při rozhodování o řešení mycího systému pro oblast gastronomie s 12 miliony úkony ročně rozhodující.

  „Máme 4 restaurace a 6 barů a jak se klub rozrůstá, roste také počet talířů a příborů, které jsou denně za potřebí“, vysvětluje McLean. „Proto je důležité používat vysoce moderní technologie, aby mohly naše kuchyně a bary pracovat efektivně a naši zákazníci obdrželi rychlý a skutečně nezapomenutelný servis. Jen naše bistro potřebuje ročně 365 000 sad nádobí. MEIKO umělo od začátku přesvědčit vysoce moderními a mimořádnými přístroji, pro které je navíc poskytován kompletní technický servis.°Nejprve jsme koupili tři stroje, ke kterým později přibyly další. Do konce roku budou v celém klubu pracovat již jen stroje od MEIKO.

  Mít v klubu nejnovější technologie jako je M-iClean im, je pro nás velice důležité. Pracují skutečně úsporně a poskytují tiše a bez veliké námahy křišťálově čisté sklenice - Argumenty, které se těší vynikající oblibě u našeho personálu. U nás je vždy provoz. Nemůžeme si dovolit výpadky. Proto potřebujeme spolehlivé přístroje.Přístroje od společnosti MEIKO jsou obzvlášť robustní. Nemají poruchy, téměř se nemusíme zabývat údržbou a nízké dávkování chemikálií navíc snižuje naše náklady. Kromě toho se produkt, jak jsme již zmínili, velmi snadno ovládá. 

  Vždy bych upřednostnil přístroje od společnosti MEIKO před výrobky od konkurence, protože MEIKO nabízí kompletní řešení. Rozmanité produktové palety nabízí pro každou situaci v klubu to správné řešení - z mého pohledu efektivní a levná možnost, jak našim členům a možná i členům jiných klubů poskytovat služby, které od nás očekávají.“

  Greg Costello každý den koordinuje údržbové práce ve všech zařízeních a podnicích skupiny DYRSL.°7 vysoce kvalifikovaných odborníků pod jeho taktovkou zajišťuje bezproblémový provoz klubu. S 12 myčkami na sklenice a 3 velkými průchozími myčkami od společnosti MEIKO jsou spolehliví servisní technici absolutně nezbytní.Můj popis profesionálního vztahu s MEIKO: Lépe už to prostě nejde.