Kontakt
  The clean solution
  Ikona gastronomie

  Dialekt v Merdingenu

  U korbové myčky M-iClean H nedochází ke zbytečnému vypouštění páry v Dialektu v obci Merdingen

  Restaurace „Dialekt“ v obci Merdingen v regionu Breisgau je po architektonické stránce koncipovaná jako obří skleník. V zákulisí se MEIKO stará o hygienu!

  Cafe Restaurant Bar

  Architektura: Zcela nová koncepce! Prostředí: Připravte se na dobrý pocit! Poloha: Na okraji slunného městečka Merdingen s vinicemi, přímo na úpatí hory Tuniberg a tudíž v jedné z nejslunnějších oblastí Německa. Architektura kavárny, baru a restaurace „Dialekt“ připomíná obří skleník – a je jako dělaná pro gastronomický provoz Steffena a Stefanie Kindových. Bratranec a sestřenice provozují tento lokál, který je především oblíbený u svatebčanů: „Chtěli jsme udělat několik věcí jinak, než je běžné v gastronomických provozech v Černém lese“, směje se Stefanie Kindová. Místo těžkého dřevěného nábytku a paroží na stěnách, zde narazíte také na palmy a moderní pohodlný nábytek. Jídelní lístek: regionální, sezónní a s lehkým mediteránním vlivem.

   

  Přestože byl „Dialekt“ otevřen teprve v roce 2011, M-iClean H již druhou korbovou myčkou od MEIKO v kuchyni paní Stefanie Kindové: „Pro nás je tento model z domu MEIKO ideálním řešením“, vysvětluje majitelka a šéfkuchařka. „S 20° dH je naše voda z vodovodu vysloveně tvrdá“, vysvětluje Steffen Kind. Podle Steffena Kinda: "M-iClean H přesto zaručuje vynikající výsledky mytí." Ideální výška korbové myčky umožňuje, že se sem vejdou i velká hrnce a firmou MEIKO nově vyvinutý plech, který zadržuje páru v korbě při otevření stroje, je pro rodinu Kindových ta nejlepší inovace: „Náš chladicí prostor je v blízkosti myčky na nádobí. Vždy, když byly najednou otevřeny dveře chladicího prostoru a korba myčky, dostala se do prostoru pára, ventilátor vše rozfoukal a během krátké chvíle se na zelenině kvůli zbytkům půdy vytvořily výtrusy“, vysvětluje Seffen Kind.

  Skutečnost, že je korbová myčka M-iClean H vybavena automatickou otvírací korbou, pociťuje Stefanie Kindová jako znamení velkého pokroku:

  „Máme radost, že můžeme využívat tak moderní korbovou myčku, která nám navíc umožňuje plynulý a časově úsporný pracovní režim!“