Kontakt
  The clean solution
  Icon Gastronomie

  Čerstvé ryby servírované v bývalé prodejně surfů

  Uvolněné prostředí, čerstvé mořské produkty a znamenitý servis – posaďte se u Herringa

  Zařazená mezi nejlepšími pěti restauracemi v Manly, New South Wales, restaurace The Herring Room nabízející mořské produkty konzistentně dosahuje nadšených hodnocení za svoji vysoce kvalitní kuchyni ve stylu bistra servírovanou v uvolněném prostředí.

  Vlastníky je tým manželů Angely Heracleousové a Rodneyho Walshe, který předtím úspěšně provozoval obrovsky úspěšnou restauraci The Sardine Room v Sydney a vybral si toto místo, bývalou prodejnu surfů, k vytvoření restaurace pro místní.

  "Můžete nakrmit tolik turistů, kolik chcete, ale jsou to místní, kteří udržují váš business," říká Angela. Turisté i místní se cítí pohodlně v místě vedeném vlastníky s rodinnou náladou.

  Prodejna surfů je pryč, avšak uvolněná atmosféra zůstává. Stolovníci chválí vlastnosti jako vnitřní dvůr, otevřená kuchyň, znamenitý zákaznický servis a samozřejmě menu.

  The Herring Room má na seznamu provenienci všech mořských produktů z místních zdrojů získávaných z trvale udržitelných a ekologicky citlivých rybářských oblastí v Austrálii a na Novém Zélandu. Angela Heracleousová je pyšná na obstarávání nejčerstvějších mořských produktů z rybího trhu v Sydney. Servíruje grilované korýše QLD Moreton Bay se salátem, novozélandského chňapala červeného s červenou thajskou kari omáčkou a rovněž mísy mořských produktů pro dva naplněné delikatesami, mezi nimiž jsou místní ústřice, kalamáry TAS s pepřovou česnekovou majonézou, mušle Port Lincoln SA v puttanesce s čili, ančovičky, kapary a olivy a mnoho dalšího. Její hosté milují velkou rozmanitost a znamenitou kvalitu pokrmů.

  Pokrm nejvyšší kvality musí být prezentován nejlepším způsobem.

  "Původně jsme zvolili instalaci myček nádobí MEIKO, protože jsme byli nespokojení s předchozími značkami, které jsme používali. Od té doby jsme z našeho výběru šťastní." Co majitelé restaurace milují nejvíce, je efektivní podávání nejlepších výsledků – konstantně. Všechny tři myčky nádobí M-iClean U obsahují MODUL reverzní osmózy GiO. Dvě zakoupili pro Herring Room a třetí pro jejich bar nazvaný Bar Troubadour, který se rovněž nachází v Manly.

  Navíc k tichému chodu lze myčky nádobí extrémně snadno čistit. Především úspora času v jejich podnikání je nejvýznamnějším benefitem díky mnohem méně času potřebnému k leštění.

  Angela Heracleousová pracující v oboru více než 20 let je se servisem MEIKO více než spokojená. Je to nejlepší podpora, jakou jsme zažili.

  "Shledáváme jednání se společností MEIKO, od vrcholového managementu po servisní techniky, znamenitým, což je od takové velké úspěšné společnosti velmi vzácné."

  Být na místě, když je třeba, je jednou ze silných stránek MEIKO, která je jejími zákazníky výrazně oceňovaná.

  "Je to něco, co drobní provozovatelé podniků skutečně zaznamenají, oceňují a následně podporují. Zkrátka a jednoduše, s MEIKO jsme se nikdy necítili bezvýznamní!"