Kontakt
  The clean solution

  Toto je vrchol hygieny – myčky nádobí MEIKO

  Myčka MEIKO myje nádobí v nadmořské výšce 3000 metrů v restauraci na hoře Zugspitze

  Tato stavba byla v doslovném slova smyslu akrobacií na laně: Aby bylo možno se dostat do restaurace na Zugspitze a tím na nejvyšší horu Německa do nadmořské výšky 3000 m, byla nevyhnutelná cesta lanovkou. Logistický tým společnosti MEIKO v Offenburgu tedy zabalil všechny díly pásové myčky nádobí M-iQ a kapotové myčky nádobí M-iClean H, aby bylo možno je dopravit na kopec – a nedlouho poté se myčka nádobí rozložená na jednotlivé díly již vznášela vzhůru směrem k modernizované restauraci. Servisní tým se svezl současně s ní a nahoře se ihned pustil do montáže nejmodernější mycí techniky.

  MEIKO auf der Zugspitze

  Zatímco při manévrování se součástmi myčky nádobí záleželo na každém centrimetru, mohl si tým společnosti MEIKO během přestávek užívat téměř nekonečných výhledů přes Alpy. Skutečná odměna za dobře naplánovanou práci na míru...

  Z tohoto nádherného výhledu se každý rok těší více než půl milionu návštěvníků. Žasnou a vychutnávají si kávu – dosud pouze z papírových kelímků. To se nyní změní. Nejnovější technologie mytí společnosti MEIKO zajišťuje hygienicky bezvadně umyté porcelánové nádobí. Nejen že káva z něj chutná lépe, ale je to přínos pro životní prostředí.