Kontakt
  The clean solution
  Icon Hotellerie

  Pásová myčka M-iQ: To nejlepší vybavení v hotelu “The Den”

  Vedoucí kuchyně luxustního indického hotelu s cení výkonu myček nádobí MEIKO

  The DEN Page Hero

  V jihoindickém městě Bangalore s osmi miliony obyvatel, v jedné z největších metropolí indického subkontinentu, vznikl jedinečný hotel „The Den“ vyznačující se urbanistickou elegancí, exkluzivitou a útulnou atmosférou. V kuchyni klade Kapil Dubey jako šéf kuchyně největší důraz na čerstvost a um – a samozřejmě také na hygienu. Protože Kapil Dubey svou říši vypilovává do posledního detailu, spoléhá se v umývárně i v barech hotelu výlučně na technologii společnosti MEIKO: „Hned při otevření našeho hotelu jsme sázeli výlučně na společnost MEIKO a nainstalovali jsme velké množství vybavení. Pásová myčka M-iQ patří v našem hotelu k nejlepším přístrojům, které máme. Vyznačuje se vynikajícím výkonem a šetří spoustu energie.”

   

  DEN Hotel - Spültechnik in Bangalore

  K hlavním argumentům při rozhodnutí pro společnost MEIKO však pro Kapila Dubeye patřila také vysoká efektivita myček MEIKO a jejich spolehlivost: „MEIKO India nás v případě poruchy přesvědčuje svou excelentní kvalitou servisu. Díky kompletně vybaveným skladům náhradních dílů společnosti MEIKO v Bangalore si můžeme být jisti, že pokud to bude nutné, bude možno rychle reagovat. Máme zkušenost, že servisní technici společnosti MEIKO jsou u nás na místě během dvou hodin. Díky tomu je pro nás tato firma jasnou volbou!“

  Hosté ze všech zemí světa, jsou v hotelu „The Den“ hýčkáni pokrmy připravovanými s plnou vášní. Odpovědní pracovníci pro ně díky společnosti MEIKO zajišťují, že je vše perfektní nejen chuťově, nýbrž že jsou na hygienicky bezvadné úrovni i pracovní podmínky a vybavení kuchyně: „Společnost MEIKO nám poskytuje nejlepší vybavení, které máme“, říká Kapil Dubey.