Kontakt
  The clean solution

  ATRAKTIVNÍ DESTINACE V MACAU!

  Myčky nádobí M-iQ zajišťují potřebnou kapacitu pro mytí nádobí v resortu Galaxy Macau

  MEIKO Galaxy Macau

  Galaxy Entertainment Group (GEG), jedna z předních asijských herních a zábavních destinací, provozuje tři vlajkové objekty v Macau – na Cotai, Galaxy Macau™, jeden z celosvětově největších integrovaných resortů, a sousední Broadway Macau™, jedinečnou významnou zábavní a food street destinaci; a na Peninsule, StarWorld Macau, prémiový oceněný objekt.

  S umístěním v srdci Cotai je rychle rostoucí oblast hotelů a kasin v Macau Galaxy Macau plně integrovaným resortem a prvníma jediným resortem nabízejícím šest hotelů světové třídy v jedné destinaci – Ritz-Carlton’s all-suite hotel, The Ritz-Carlton, Macau; Banyan Tree Macau, největší asijský JW Marriott, JW Marriott Hotel Macau; první japonský luxusní hotel v Macau, hotel Okura Macau, oceněný Galaxy Hotel a Broadway Hotel.

  Celkem Galaxy Macau nabízí téměř 4000, pokojů, apartmánů a vil poskytujících hostům různý rozsah zážitků neomezeného pohostinství. Jeho 75000 metrů čtverečných velký Grand Resort Deck zahrnuje Skytop Adventure Rapids – nejdelší na světě vodní dobrodružnou říční jízdu Skytop s 575 metry – a rovněž celosvětově největší Skytop Wave Pool a původní pláž s bílým pískem.

  Galaxy Macau je domovem 120 prodejen pokrmů a nápojů včetně 13 restaurací s hvězdami Michelin nabízejících největší výběr panasijských a světových prvotřídních jídelních destinací v Macau.

  TRVALE UDRŽITELNÁ AMBICE

  GEG podporuje vizi vlády SAR v Macau "budování nízkouhlíkového Macaa, vytváření společného zeleného života" a proaktivně podporuje úspory energie a trvale udržitelný rozvoj.

  Program řízení recyklace a likvidace odpadů GEG zavedl na trh řadu ekologických produktů a služeb a výrazně minimalizoval dopad jejích činností na životní prostředí.

  V průběhu let obdržely vlajkové objekty GEG řadu ocenění a certifikací ohledně úspory energií. Například Broadway Macau byl certifikován ISO 140001 Management životního prostředí a Galaxy Macau byl oceněn lokální cenou za koncept úspory energie CEM. Všechny tyto certifikace a ocenění slouží jako uznání úspěchu GEG v hospodaření s energií.

  Galaxy Macau Jon Hollands
  Výkonný šéf Galaxy Macau Jon Hollands

  Cesta MEIKO s Galaxy Macau, jedním z vlajkových objektů GEG, začala v roce 2015, když jeho výkonný šéf Jon Hollands řídil projekt týkající se nalezení nových možností mytí nádobí pro jejich nejvytíženější zaměstnaneckou kantýnu. Pracovní vytížení zde v průběhu let expanze Galaxy Macau narostlo a starý systém mytí nádobí zápasil s jeho zvládáním.

  Mytí nádobí je v provozu 24/7 a původní specifikace volala po novém systému mytí nádobí, který by mohl zpracovávat průměrně 15000 setů podnosů denně, s maximální kapacitou až 18000 – nebo 12,5 podnosů za minutu!

  Prvním a největším zájmem Galaxy Macau je hygiena a bezpečnost.

  Vysvětluje Bruno Correa, viceprezident, kulinární provoz, F&B a kulinární provoz, Galaxy Macau, "Nový systém Meiko dodal pozoruhodné zlepšení v kapacitě a sanitaci procesu mytí nádobí. Konzistentní teploty mytí a oplachování spolu s důkladným mytím a oplachováním zajišťují, že naše nádobí, sklo a příbory rychle schnou a jsou bezpečné před zbytky proteinů a chemikálií."

  Pracovní prostředí se zlepšilo díky kondenzačním jednotkám rekuperace tepla na nových myčkách nádobí, které snížily vlhkost. Průměrná teplota prostředí je nyní 23-25 °C namísto 32 °C+. Na podlaze je také méně vlhkosti, což napomáhá zajistit nejbezpečnější možné pracovní podmínky.

  Společnost Meiko se stala pro GEG preferovanou volbou díky své reputaci a kvalitě strojů. Nový systém mytí nádobí přispěl 25% snížením obsazení ve 24hodinovém období a používání chemikálií se snížilo o více než 10%. Kondenzátory rekuperace tepla pomáhají snížit náklady na energii levnějšími účty za komunální služby.

  Pokračuje Correa, "Pracovaly s mnoha velkými organizacemi s požadavkem velkoobjemového mytí nádobí s rychlou obrátkou. Rychlá doba obrátky nás může ochránit před nákupem dodatečného vybavení, což snižuje náklady a přispívá k šetření životního prostředí.

  "Regionální kancelář Meiko v Hong Kongu nám také poskytuje poprodejní technickou podporu, což je klíčovým faktorem v konečném rozhodování.

  "Skupina GEG je oddaná ochraně životního prostředí a společnost Meiko je cenným partnerem v dosahování tohoto cíle, skupina tedy považuje Meiko za uspokojivého servisního partnera vyvíjejícího inovativní technologie šetrné vůči životnímu prostředí."

  ŘÍZENÍ PROJEKTU

  "Jsme potěšeni, že jsme zapojeni do tohoto projektu napříč konstrukcí, plánováním, logistikou, implementací a poprodejním servisem a že jsme dosáhli vysoké spokojenosti Galaxy Entertainment Group," říká Louis Lam, generální ředitel MEIKO Clean Solutions Hong Kong Ltd.

  Projekt začal v roce 2015, když skupina Galaxy Entertaining Group v Macau kontaktovala společnost MEIKO ohledně nahrazení jejího systému mytí nádobí.

  Louis Lam spolu s Christine Lappovou a Frankem Polaukem z MEIKO Německo Christine uskutečnili první cestu ke Galaxy, aby prozkoumali rozsah projektu. Po stádiích konstrukce a plánování bylo nové zařízení na mytí nádobí dodáno a nainstalováno do konce ledna 2017, před Čínským novým rokem. Předání bylo dokončeno v únoru a následovalo školení personálu a zasvěcení do nového systému.

  "Bylo to skutečně týmové úsilí mezi Galaxy Macau, prodejcem MEIKO Macau a poskytovatelem servisu Chiming Engineering, MEIKO Německo a MEIKO Hong Kong, učinit předání tohoto systému úspěšným v těsném časovém rámci," říká Louis Lam.

  "Pobočka MEIKO v Hong Kongu nám umožňuje nejen pohotově podpořit Galaxy Macau s odborností výrobce, ale také poskytnout skupině Galaxy rychlou reakční schopnost pro lokální implementaci."

  Společnost MEIKO China a Chiming Engineering spolupracovaly, aby dokonale zakomponovaly zdokonalený systém mytí nádobí do původního místa.

  Zahrnovalo to inteligentní design samotného prostoru pro mytí nádobí, ale také některé úpravy zařízení.

  Provedené změny zahrnovaly přemístění nožiček na myčce podnosů BTA 240 tak, aby se přizpůsobily systému odvodnění podlahy a úprava splachování odpadu pro odvodňovací systém AZP 80 tak, aby vyhovoval podmínkám dané lokality.

  Soupis instalovaných zařízení naznačuje obrovský objem nádobí.

  Mezi klíčové položky patří:

  • Nasazovací / vyklízecí dopravník pro podnosy
  • Stroj na mytí podnosů BTA 240 + Stroj na stohování podnosů
  • Stohovač podnosů
  • Automatická třídicí jednotka na příbory
  • Myčka nádobí M-iQ B-L54 V8 N02 P8
  • Myčka hrnců M-iQ B-M75 B N08 P8
  • Myčka skla M-iQ K-M54 V8 N04 P6
  • Jednotka likvidace odpadu AZP 80, s proplachováním. Odvodňovací systém snižuje objem potravinového odpadu až o 80 %, čímž se snižuje objem odpadu k odvozu a také práce potřebné k manipulaci s odpadem v okolí. Počet platových pytlů na odpadky se tak výrazně sníží.