Kontakt
  The clean solution

  Hilton Miláno

  Myčka s transportním pásem M-iQ pro hotel Hilton Miláno

  Hilton Miláno

  Pro všechny, kteří chtějí objevit vzrušující, elegantní severoitalskou metropoli, je hotel Hilton Milano perfektní výchozí bod. Sídlo hotelu – vzdálené jen jeden blok od hlavního nádraží a jen dva kilometry od mnoha pamětihodností – je ideální.

  Paolo Ghirardi, šéf kuchyně v hotelu Hilton Miláno, pracuje pro společnost již 13 let. Na firmu MEIKO narazil náhodou při listování odborným časopisem. Jeho první dojem byl nanejvýš pozitivní.

  „Při mém prvním kontaktu s firmou MEIKO Italia jsem měl ihned dojem, že se jedná o profesionální tým, který se s plným přesvědčením zasazuje o firemní vizi – špičkový výkon v oblasti mytí nádobí“, uvádí Ghirardi. „Tato oblast byla vlastně celkem ignorována; zamyslel jsem se. V hotelovém řetězci jako je náš hraje organizace rozhodující roli. Díky přesným procesům, myslel jsem si, by bylo možné i při mytí nádobí vytvořit značnou přidanou hodnotu.

  "Nejdůležitější důvody, proč jsem koupil přístroj M-iQ firmy MEIKO, mohu shrnout několika slovy“, pokračuje Ghirardi:

  „Efektivita, špičková technologie, snadná obsluha a spolehlivost.“

  V prosinci 2011 vládla vánoční nálada nejen v Miláně, ale také v hotelu: technici firmy MEIKO nainstalovali myčku nádobí. O důvod více ke slavení!

  Ghirardi se raduje z docílených úspor nákladů: „Ohledně provozních nákladů má přístroj M-iQ nad předchozím přístrojem jednoznačnou převahu. Ušetříme tolik, že se naše investice amortizuje již jen za tři roky.

  Díky přístroji M-iQ platíme již jen třetinu toho, co jsme dříve vynakládali za čisticí prostředky a naše spotřeba energie se snížila ze 47 kWh na asi 22 kWh.

  Také údržba nás stojí o 50 % méně než u předchozího přístroje. Firma MEIKO doporučuje jen dvě údržby za rok, a přitom není náročná. Nehledě na plánovanou údržbu (každých šest měsíců) ještě nemusel za dobu, co přístroj vlastníme, servisní personál nikdy zasahovat.

  Hotel Hilton Miláno servíruje 300 až 400 porcí denně – asi 12 000 až 13 000 za měsíc – a umývárna je skutečně důležitou součástí hotelového provozu.

  Díky firmě MEIKO jsou horko, vlhkost a hluk nyní odstraněny. Abychom vám přiblížili, co to znamená: V mém vlastním domě je větší horko než v umývárně hotelu! Hmatatelným výsledkem je, že dva pracovníci obsluhy přístroje jsou nyní spokojenější a jejich pracovní podmínky se podstatně zlepšily.“

  Celkově je Ghirardi nadšený: „Hilton Worldwide se rozhodl pro firmu MEIKO a já bych firmu MEIKO bez obav doporučil každému! Na trhu je mnoho přístrojů, které jsou dražší a méně efektivní – a neamortizují se nikdy jako M-iQ!“