Kontakt
  The clean solution

  John Flynn Hospital, Austrálie

  Transportní pásová myčka M-iQ překonala v nemocnici John Flynn Hospital veškerá očekávání

  John-Flynn_Hero

  „Nejlepší poměr ceny a výkonu, spolehlivost, prvotřídní renomé a úspory elektřiny a vody“

  To jsou jen některé z důvodů, proč byla značka MEIKO pro nemocnici John Flynn Hospital jednoznačnou volbou v oblasti průmyslových myček nádobí”, říká George Stewart, vedoucí centra služeb a stravování.

  Nemocnice John Flynn Hospital provozuje společnost Ramsay Health Care. Podle ankety provedené v červenci 2014 největší obecně prospěšné zdravotní pojišťovně Austrálie patří soukromá nemocnice John Flynn Hospital mezi pět nejlepších klinik v zemi. Klinika sídlící ve městě Tugun na jižním konci „Gold Coast“ ve Queenslandu disponuje 326 lůžky a oddělením akutní medicíny.

  Stewart pokračuje: „Zdejší myčka je velmi vytěžovaná. Každý den se zde umyje 4 000 až 5 000 kusů nádobí, příborů a táců. K tomu navíc ještě přibude další nádobí z jiných oblastí kliniky. Když jsem do nemocnice John Flynn Hospital nastoupil, leželi na mém pracovním stole tři nabídky na nové myčky.

  Nabídka společnosti MEIKO byla zdaleka nejlepší.

  Navštívil jsem různé kliniky, na kterých sem se mohl seznámit se systémy všech tří nabízejících. Systémy dvou z nich mne nepřesvědčily. Zařízení MEIKO v Logan Hospital ve Queenslandu, ke kterému patří i myčky M-iQ, bylo v danou chvíli jeden rok staré a bylo v bezvadném stavu. Jako by ji nainstalovali teprve včera.

  Personál obsluhy byl o stroji jednoznačně přesvědčen. Výhodou byly navíc úspory nákladů na energie a skutečnost, že je investice rentabilní. Již jsem to vyprávěl i kolegům z jiných klinik: Pořizovací cena je sice o něco vyšší, ale dlouhodobě se to vyplatí.“

  U strojů M-iQ provádíme bezdrátové kontroly teploty, které jsou 24 hodin denně přenášeny do počítače

  „Myčky nádobí M-iQ a myčky hrnců FV v hlavních kuchyních a stroje typu FV 40.2 ve stanicích používáme již tři roky. Naše aktuální strategie předpokládá, že naše všechny myčky nádobí ve stanicích nahradíme myčkami značky MEIKO, protože stávající stroje jsou již docela opotřebované.

  Automatická regulace teploty zajišťuje, že stroje zahájí mytí až při dosažení správné teploty. To je v souladu s naší koncepcí HACCP. U strojů M-iQ provádíme bezdrátové kontroly teploty, které jsou 24 hodin denně přenášeny do počítače.

  Přechodem na značku MEIKO jsme dosáhli úspory provozních nákladů a spotřeby elektřiny a vody o více než 50 %. Naši zaměstnanci jsou stroji nadšeni: Jsou snadno ovladatelné a čistitelné a mají výborně promyšlené bezpečnostní funkce.

  Jako příklad vynikajícího servisu společnosti MEIKO bych rád uvedl i změny specifikace v případě velké myčky nádobí: Místo běžných dvou ventilátorů zabudovala společnost MEIKO u této myčky jeden samostatný ventilátor s vyšším výkonem, čímž se podařilo ušetřit cenné místo u sušicí zóny.

  Společnost MEIKO enormně zlepšila naše provozní výkony a úspory a zároveň nabídla nejlepší možný servis.“