Kontakt
  The clean solution

  Nemocnice Medanta

  Indická velká klinika důvěřuje mycí technice společnosti MEIKO pro nemocnice

  MEDANTA HEART INSTITUTE

  "U nás je zdraví a bezpečnost našich pacientů na prvním místě. Z tohoto hlediska nemůžeme akceptovat žádné kompromisy. Proto jsme se rozhodli pro společnost MEIKO.

  “Nemocnice se rozprostírá na ploše 174 000 metrů čtverečných a je jednou z největších specializovaných nemocnic v Indii. Nachází se v Gurgaonu, rušném městě u Nového Dillí. Byla založena v roce 2009 a specializovala se na kardiovaskulární a hrudní chirurgii.

  Klinika disponuje více než 1250 lůžek, více než 350 lůžek v oblasti intenzivní péče, 45 operačními sály a více než 20 různými odbornými oblastmi. Je orientována především na mezinárodní pacienty a plně tak podchycuje trend „lékařské turistiky“. Pacienti z celého světa sem přicházejí kvůli prvotřídním, cenově dostupným zařízením. Její infrastruktura obstojí v jakémkoliv mezinárodním srovnání a odpovídá potřebám pacientů, kteří sem přicházejí, aby se podrobili operacím srdce a kolene, ortopedickým ošetřením, kosmetickým a očním zásahům nebo stomatologickým zákrokům.

  Pásová transportní myčka nádobí MEIKO M-iQ zajišťuje i za kulisami perfektní čistotu a vynikající hodnoty spotřeby. K tomu řekl Deepak Batra, General Manager, F & B bei Medanta - The Medicity:

  „Medanta je velkou klinikou, která se nemůže obejít bez spolehlivých, kvalitativně vynikajících systémů mytí nádobí. MEIKO je celosvětově vedoucí firmou v oblasti pásových transportních systémů a pro nás byla jasnou volbou. Protože u nás je zdraví a bezpečnost našich pacientů na prvním místě. Z tohoto hlediska nemůžeme akceptovat žádné kompromisy.“

  "Proto jsme se rozhodli pro společnost MEIKO.“

  Pro instalaci v nemocnici Medanta nebyly nutné žádné dodatečné kanály pro odsávání a odvod vzduchu. Díky možnostem integrovaným ve stroji M-iQ pro rekuperaci tepla je v oblasti mytí nádobí uvolňována minimální vlhkost. Díky tomu zůstává prostor příjemně chladný a není dodatečně zatěžována prostorová klimatizace.

  Stroje M-iQ spotřebovávají o 33 % méně vody a čisticích prostředků než předchozí modely, jejich mycí výkon je však díky systému vysokotlakého mytí o 30 % lepší.

  Zařízení M-iQ nabízí geniální management vzduchu a procesně orientovaný modul pro rekuperaci tepla, díky čemuž není nutná instalace přímé přípojky pro odvod vzduchu. Stroj M-iQ společnosti MEIKO představuje optimální energetickou bilanci. Světově dosud jedinečný filtrační systém slouží k samočištění stroje. Pouze s jedinou náplní čističe čerpadla jsou kompletně vyneseny veškeré nečistoty.

  Stroje M-iQ spotřebovávají o 33 % méně vody a čisticích prostředků než předchozí modely, jejich mycí výkon je však díky systému vysokotlakého mytí o 30 % lepší.

  Procesní teplo je rekuperováno a znovu použito pomoci inteligentní třístupňové regulace energie. Systém se dynamicky přizpůsobuje změnám distribuce tepla a minimalizuje tak spotřebu energie. Využití odpadního vzduchu jako zdroje bezplatné energie pro předehřívání vstupní vody z procesu oplachu umožňuje kromě jiného dezinfekci při vysoké teplotě navzdory přívodu studené vody.

  Systém úpravy vody GiO na principu reverzní osmózy odstraní ze vstupující vody až 98 % nečistot. Odpadá rovněž nutnost změkčovat vstupní vodu jako v případě konvenčních strojů pomocí často nespolehlivé a kromě toho i neefektivní stanice pro změkčování vody.

  Technologie GiO zajišťuje zářivě čisté výsledky - zejména příbory a sklenice vypadají jako ručně vyleštěné. Kromě toho snižuje spotřebu chemikálií jako je leštidlo a mycí prostředek. To přispívá ke zlepšení uhlíkové stopy a propůjčuje kuchyni zelené plusové body.