Kontakt
  The clean solution

  Confiserie Gmeiner

  Univerzální myčka zajišťuje v Confiserii Gmeiner spolehlivé výsledky čištění

  Gmeiner pekařství a cukrářství

  Kdo s Volkerem Gmeinerem projde skrz jeho výrobnu, zažije řemeslníka, který je současně podnikatelem – a vždy také trochu umělcem, kouzelníkem, milovníkem materie, která vyznačuje svůj profesní stav. Vypadá to dokonale, pracuje se za nejpřísnějších hygienických podmínek, čisticí a mycí četa patří k „vlastním lidem“.

  Volker Gmeiner na to má svůj názor, že nechce tuto důležitou část provozu svěřit cizí firmě: „Chceme jednoduše odejít a vědět, že každý den přijdou stejní lidé, kteří vědí, co je třeba dělat!“

  Spolehlivost hraje pro Volkera Gmeinera velkou roli i u mycí techniky. Kdo nabízí vybrané koláče, dorty, pečivo a také obědy v renomovaných kavárnách, nestrpí ani škrobové okraje pod talířem, ani vodní skvrny na skle. Všechny jeho domy a také výroba jsou proto vybavené univerzální myčkou na čištění plechů MEIKO.

  Volker Gmeiner je daleko od provozování velkoobjemového obchodu. Jako výklenek však trend k více chutím a kvalitě také nechce prezentovat: „V minulých 15 letech došlo k velkému vývoji v tom, že je spotřebitel mnohem vyspělejší – s výsledkem, že se vyzná a ví, co chce.“ Volker Gmeiner ví, co zde má nabídnout: To, na čem visí jeho srdce. K tomu patří regionální suroviny nejvyšší kvality, tradiční recepty a mnoho ruční práce. Inovace však při tom v žádném případě nezůstává stranou. Nejlepším důkazem toho je již zase vyznamenání: „Gambero Rosso“ řadí Gmeinera k nejlepším specializovaným obchodům s čokoládou v Evropě! Volker Gmeiner vidí všechna tato vyznamenání a rovněž odpovědnost za více než 200 lidí jako závazek.