Kontakt
  The clean solution

  LE CROBAG GmbH & Co. KG

  Optimální výsledky čištění v LE CROBAG

  LE CROBAG pult

  Na pekařskou myčku od MEIKO je spolehnutí

  Erdinc Anakök sází na optimální techniku v zákulisí: kynárny a pečicí pece a rovněž průmyslové myčky běží od rána do večera na vysoké obrátky, aby byl zaručen přísun čerstvého pečiva a čistého, hygienicky bezpečně vyčištěného nádobí. Na tomto základě se u LE CROBAG používají dvě podstolové pekařské myčky (FV 40.2 G). Zaručují optimální výsledky čištění: „V jednom stroji čistíme sklenice, šálky a příbory, ve druhém talíře, podnosy a nerezové nádoby z kuchyně“, vysvětluje příjemce franšízy Anakök. S výsledky čištění a rovněž s rychlostí, kterou pekařské myčky běží, jsme velmi spokojení. Podle stupně znečištění můžeme volit mezi třemi mycími programy. Nejpozději do čtyř minut je vybavení znovu připravené k použití.

   

  V našem shopu si neumíme představit lepší řešení, poněvadž nemáme příliš místa a velikost strojů a jejich kapacita ladí. Na průmyslové myčky od MEIKO je spolehnutí. Podle mých zkušeností z gastronomie jsou kávovary a myčky nejnáchylnější k technickým poruchám. U nás je mycí technika vystavena vysokým nárokům, běží nepřetržitě od 7:00 do 18:00 hodin. Pokyny by se tyto procesy čištění přerušily, byla by to pro nás narůstající katastrofa.“

  V City-Shopech je sortiment doplněn exkluzivními talířovými pokrmy. S „LE CROBAG petite France“ nabízíme labužníkům, milovníkům croissantů a přátelům francouzského životního stylu krátkou přestávku pro požitek“, říká Erdinc Anakök.