Kontakt
  The clean solution

  Pekařství Beckmann

  Průmyslová myčka nádobí s rekuperací tepla přesvědčuje pekařství úsporami.

  Zařízení na mytí beden Beckmann

  Moderní přístrojový park – především ve věcech mycí techniky - přispívá svojí částí k ekologickému managementu Beckmannových. Ve všech pobočkách se používají inteligentní zařízení na mytí beden od MEIKO. Zvláště ve vlajkovém obchodě „Backkultur & Kaffeezeit“ je průmyslová myčka nádobí DV 125.2 s rekuperací tepla vystavována extrémním zatížením.

  Během otevírací doby od 6:00 do 19:00 hodin denně a rovněž o nedělích od 7.00 do 17.00 hodin běží na vysoké obrátky a čistí přicházející mytý materiál v cyklu pouhých čtyř minut. Skladovací kapacita nádobí je dimenzovaná těsně, proto je potřebné rychlé doplňování.

  Zařízení na mytí beden má místo na minimálním prostoru a je mimořádně uživatelsky přívětivé.

  „Koše se špinavým nádobím lze jednoduše zasunout do myčky a po mytí právě tak snadno vyklidit“, říká pracovnice Manuela George, která oceňuje především ergonomickou obslužnou výšku univerzální myčky.

  Navíc zařízení na mytí beden kladně ovlivňuje prostorové klima. Po každém mytí je horká pára cíleně vedena k rekuperaci tepla, tzn. jako dodavatel tepla, do vodního okruhu.

  „Tato výhoda snižuje přípojnou hodnotu stroje až o dvanáct procent a umožňuje nám ušetřit pozoruhodné náklady na energii“, prohlašuje Marcus Beckmann.

  Ve čtvrté generaci vedou Saskia a Marcus Beckmann největší pekařství v Uslaru. Se třemi pobočkami řídí v úspěšném kurzu, dalším je plánování. Jejich nejnovější vlajkovou lodí je prodejna „Backkultur & Kaffeezeit“, pekařsko-gastronomický zlatý hřeb v regionu. Kvalita a rozmanitost u pečiva a cukrářských výrobků jsou žádané. „Ve všech oblastech jsme se dále rozvíjeli a dosazovali trendy“, říká Marcus Beckmann, který klade největší důraz na energetickou účinnost a šetření zdrojů.