Kontakt
  The clean solution
  Inflight Icon

  Alpha LSG

  MEIKO nabízí vysokou míru podpory a servisu pro podnik leteckého cateringu

  S novým, 10 milionů £ stojícím kuchyňským centrem v Hestonu u Heathrow chce Alpha LSG nastavit nová měřítka v oblasti leteckého cateringu.

  Lokace má výrobní kapacitu 76500 jídel za den a obsluhuje více než 40 leteckých linek. Za rok je zásobováno okolo 24500 letů.
  V lokaci se kromě japonské a asijské kuchyně jediná speciální kuchyně halal Heathrow, foyer pro zákazníky, kulinární akademie – a samozřejmě ohromná mycí oblast čištění obrovských množství nádobí, příborů, nádob a obíhajících dílů vyskytujících se u leteckých jídel.

  „Optimálním využitím našich synergií můžeme investovat do našich zařízení a našich pracovníků. To nám opět umožňuje nabídnout našim zákazníkům vysoce kvalitní a trvale udržitelný servis“, tak zní výrok podniku.

  Aktivní podporu ve věcech trvalé udržitelnosti získává lokace prostřednictvím čtyř nových myček s transportním pásem M-iQ, které jsou konstruované podle specifikací letecké dopravy a vybavené nadprůměrně širokými dopravními pásy (980 mm).

  Stroje navíc disponují rozšířenými vstupními a výstupními oblastmi kvůli zlepšení ergonomie pro pracovníky.

  Celkem je na místě v provozu 8 myček: 7 strojů od MEIKO a rovněž jeden od jiného výrobce. „Rozhodli jsme se z více důvodů pro spolupráci s MEIKO“, vysvětluje David Quirk, vedoucí pořizování Alpha LSG. „Neexistují žádné velké nákladové rozdíly mezi výrobci.“ Vysoká míra podpory a servisu je rozhodující.

  Jedním z klíčových bodů pro Alpha LSG je rychlá reakční doba - lidí, které znají stroje od základu. Dalším důvodem byla flexibilita a rovněž ekonomický způsob práce, kterým myčky s transportním pásem MEIKO přesvědčují - jejich snížená spotřeba energie je v porovnání se staršími stroji dodatečným kladným bodem. Aby bylo vidět, jaké náklady Alpha LSG ušetří, je spotřeba chemie, vody a energie přesně měřena a kontrolována.