Kontakt
  The clean solution

  Hlavní škola v Ascotu pověřila MEIKO mytím svého nádobí

  Nový systém na mytí nádobí M-iQ pro školu LVS

  LVS Ascot je neselektivní, smíšená nezávislá denní a internátní škola s více než 800 žáky ve věku 4-18 let.

  Sodexo škole zajišťuje mnoho základních služeb včetně cateringu, úklidu a komerční nájmy. Jim Gavin je manažer skupiny Sodexo v LVS a vysvětluje nám, proč se škola rozhodla pro systém na umývání nádobí MEIKO M-iQ.
  "Naše předchozí myčka na nádobí nepodávala očekávaný výkon. Byla vyměněna po sotva sedmi letech provozu, protože jsme vždy měli problémy se spolehlivostí.

  "Náhradní díly byly drahé a někdy byly dodávány velmi pomalu. Jednou jsme čekali týden na náhradní díl, což pro nás znamenalo, že jsme pro naše stravování museli používat jednorázové nádobí. Musím říci, že se situace tak zhoršila z hlediska spolehlivosti a objednávání náhradních dílů, že jsme byli nucení mít ve skladu nádobí na jedno použití, abychom byli vždy připraveni.“ LVS Ascot vypsal výběrové řízení, aby zjistil, co bude nejlepší nabídka,“ pokračuje Jim Gavin.

  “Měli jsme velmi dobrou zkušenost při spolupráci s MEIKO."

  “Jejich regionální obchodní manažer, Martin Pinder, byl od počátku vstřícný a dal nám vynikající radu. Například nám navrhl, abych bychom používali delší stroj, který by usnadňoval sušení podnosů a hrnců. Jako součást výběrového řízení, jsme zašli za několika stravovacími společnostmi skupiny Sodexo, abychom si vyslechli jejich názory na dodavatele myček na nádobí; společnost MEIKO měla nejlepší doporučení.“

  "Zvlášť tým skupiny Sodexo ve škole Eton poskytla firmě MEIKO vynikající reference zejména po stránce poprodejních služeb."

  Instalace nového systému umývání nádobí byla naplánována na dvou týdenní přestávku během Velikonoc. Práce zahrnovaly odstranění starého systému umývání nádobí a pokládku nové podlahy v kuchyni a oblasti umývárny, což si vyžádalo dočasné odstranění veškerého kuchyňského vybavení.

  "Potřebovali jsme jistotu, že firma MEIKO dokončí projekt včas," říká Jim Gavin. "Martin a tým projektového managementu od MEIKO prokázal velký smysl pro detail a harmonicky spolupracoval s jinými dodavateli. Projekt začal 26.března a byl včas dokončen 6.dubna. Po zkušenosti s MEIKO mám pocit, že je firma hodně zaměřená na zákazníka. U MEIKO skutečně rádi pomohou a mám důvěru pro budoucí spolupráci s nimi.“

  Systém umývání nádobí od MEIKO byl dodán kompletně s pětiletou zárukou na díly a práci, včetně plánované údržby a podpory při náhlých výpadcích. "To bylo rozhodující," dodává Jim Gavin, "Zaplatili jsme jednu cenu a již nebude mít žádné starosti po dobu pěti let."