Kontakt
  The clean solution

  Průchozí myčky nádobí a jednotky odvodňování potravinového odpadu pro Northwest University

  Mycí systémy MEIKO byly vybrány kvůli jejich vynikajícím výsledkům mytí v kombinaci s pracovními a nákladově úspornými výhodami.

  Chang'an nebo South Campus je jedním ze dvou školních areálů v rámci Northwest University, které se skládají ze 22 škol a oddělení a také zahrnující postgraduální studium. NWU má asi 2500 členů fakulty a zaměstnanců. Studentská populace přesahuje 23 000 včetně 7 000 absolventů. NWU přikládá velký význam mezinárodní výměně a přibližně 700 zahraničních studentů navštěvuje NWU.

  Nachází se v Xi'an, starobylém hlavním městě Číny a začátku slavné Hedvábné stezky, město je také domovem Terracotta Warriors muzeum a čínského vesmírného programu.  Cateringová budova zahrnuje na prvním patře zázemípro personál a studentskou jídelnu pro 3000 osob; druhé patro je místem jídelny s lahůdkami pro cca 2000 lidí a ve třetím a čtvrtém patře jsou restaurace pro 1000 osob.

  Před instalací nového systému na mytí od společnosti MEIKO Wash-Up Technologies Ltd., která sídlí v provincii Guangdong, používal Chang'an Campus tradiční metody k čištění a dezinfekci příborů a jídel a ruční manipulace s potravinovým odpadem. Původní zastaralý systém zahrnoval držení velké rezervy příborů a nádobí a použití dezinfekčních prostředků pro dezinfekci příborů.

  Mycí systémy MEIKO byly vybrány kvůli jejich vynikajícím výsledkům mytí v kombinaci s pracovními a nákladově úspornými výhodami. Technologie společnosti MEIKO Wash-Up Technologies poskytla řešení integrovaného zpracování odpadu a zpracování potravinového odpadu. Provozní náklady a práce byly sníženy, stejně jako bylaredukována velká zásoba příborů a nádobí.

  Zařízení na prvním a druhém podlaží zahrnují myčky MEIKO B690VAP-CSS-Top s dopravníkem Bi-Cord a odsávacím zařízením AZP 80 s vyplachovacím žlabem pro kapacitu mytí až 7000 talířů za hodinu. Odpadní potraviny jsou vyřazeny do proplachovacího žlabu, který napájí AZP. Na druhé straně AZP snižuje objem potravinového odpadu až o 80 %, což přináší značné úspory práce, dopravy a skladování. Prostory na třetím a čtvrtém patře jsou vybaveny průchozími myčkami nádobí MEIKO B190P s výkony až 2000 talířů za hodinu.

  Systém CSS-Top účinně pomáhá snížit spotřebu chemikálií až o 80 %. Kromě toho začlenění technologie CSS-Top zvyšuje propustnost při mytí nádobí o 20% a přináší další úspory energie a spotřeby vody.