Kontakt
  The clean solution
  Ikona Společné stravování

  TÜV Rheinland, Kolín nad Rýnem

  Myčky na nádobí s pásovým dopravníkem splňují nároky na kvalitu společnosti TÜV Rheinland

  TÜV Rheinland z venku

  Ať se jedná o průmysl, dopravu, konzumní zboží apod.: V sídle společnosti TÜV Rheinland v Kolíně nad Rýnem se bezpečnému a výkonnému provozu technických zařízení a produktů věnuje více jak 2 000 zaměstnanců. Kvalita se vytváří jak směrem ven, tak i dovnitř, "považujeme se za konzervativní a současně i moderní podnik s tradicí a vztahem k hodnotám“, říká šéf kuchař Miguel Contreras, který ve společnosti TÜV Rheinland připravuje kulinářské lahůdky. Všichni dodavatelé musejí být certifikovaní a stejně jako jejich produkty musejí vykazovat vysoké kvalitativní standardy.

  Proto byla také umývárna nádobí vybavena myčkami na nádobí s pásovým pohonem M-iQ s technologií GreenEye-Technology®.

  „GreenEye má v každém případě smysl“, říká k tomu pan Contreras.

  „GreenEye-Technology® využíváme v první a poslední půl hodině vydávání jídel, protože v této době je objem nádobí zatím ještě docela malý. Přesto se to vyplatí, protože v této době obsadíme pouze jeden pás a můžeme tak hodinu denně jet pouze na půl energie, s poloviční spotřebou vody a mycích prostředků".

  Jak říká M. Contreras o technické stránce celé věci: "Myčky na nádobí jsou naše hlavní tepny, které když se přeruší, zavládne opravdový chaos. A kromě toho:

  "Myčky na nádobí značky M-iQ fungují jako dobře promazaný stroj."

  "A také co se týče hlučnosti, jsme s našimi stroji o mnoho světelných let napřed. Zařízení jsou velice tichá, což má vysoce pozitivní vliv na pracovní ovzduší v dané místnosti. Společnost Meiko zaslouží moji velikou pochvalu - za konzultace a poradenství, které se týkaly techniky mytí, až po prvotřídní servis, který je nabízen zastoupením společnosti Meiko v Leverkusen", prostě je to na výbornou."