Kontakt
  The clean solution

  Průchozí myčka na nádobí série DV

  Die DV Serie wurde durch die M-iClean H ersetzt. Für weitere Informationen über die M-iClean H klicken Sie bitte hier.

  Výhody:

  • Dávkovací zařízení na lešticí přípravek
  • Světlost nad zemí 150 mm
  • Korba otevřená směrem dozadu zamezuje zatížení unikající parou
  • Prodloužení doby mytí v závislosti na teplotě, zajištění požadované hygieny ve všech provozních podmínkách.
  • Rychlá provozní připravenost, nízké provozní náklady, rychlá regenerace nádrže.
  • Účinný systém lešticího přípravku
  • Servis optimální pro uživatele
  • Prověřená kvalita

  DV 80.2

  Potřebujete umýt jídelní a kávový servis? Čas od času potřebujete umýt velké množství sklenic? Ne nadarmo je DV 80.2 jednou z nejprodávanějších průchozích myček společnosti MEIKO.

  Systém mytí a oplachování této průchozí myčky je skvěle optimalizován, koncept nádrží je propracován do posledního detailu a filtrační systém si zaslouží označení "jedinečný". Především při vysokém množství umývaného nádobí se propracovaná ergonomie a systém automatické obsluhy korby vyplatí: práce s touto korbovou myčkou může být skutečným potěšením!

  DV 120.2

  Pracovní nádoby, hrnce, nádrže apod. nejsou pro tuto průchozí myčku skutečně žádným problémem.

  Elektronicky řízený program intenzity mytí zařízení DV 120.2 je vybaven třemi programovými cykly, třemi různými výkony motorů čerpadel a nejmodernější elektronikou. Zvládne odstranit i ty nejsilnější nečistoty na nádobí, které se jinak komplikovaně myje. Výkon motoru je možné přizpůsobit dle omývaného nádobí, a proto má tato průchozí myčka i velice nízkou spotřebu energie. I přes velký výkon se nádobí omývá velice šetrným způsobem, protože elektronika velice jemně řídí mycí čerpadlo, které se pomalu rozbíhá.

  DV 125.2

  Zasouvací výška této průchozí myčky je dostatečně velká (555 mm) a také průchozí šířka je zcela dostatečná (660 mm). A rovněž výkon zařízení DV 125.2 je velice vysoký.

  Průchozí myčka na nádobí DV 125.2 je silné profi zařízení, které hravě zvládne perfektně umýt nádobí, přepravní koše, gastronádoby, hrnce, příbory, plechy a dokonce i sklenice. Mezi myčkami nádobí pro gastro provozy od společnosti MEIKO je to velice výkonné zařízení, které si zaslouží označení "plný energie". Extra velký stůl na nádobí u rohového typu zajišťuje, že nádobí nepřečnívá přes okraj a neodkapává z něho voda na podlahu.

  DV 200.2

  Pokud je třeba, aby vše probíhalo dvakrát tak rychle než tomu bylo včera, je průchozí myčka DV 200.2 přesně to pravé, co potřebujete! 

  Myčka DV 200.2 se pyšní především svým vysokým hodinovým výkonem, protože namísto jednoho koše zvládne bez problémů koše dva. Je to takzvaný spojovací článek mezi průchozími myčkami s jedním košem a ještě výkonnějšími automatickými myčkami a přepravou košů od společnosti MEIKO. Výkon je dvojnásobný, ale délka programu je stále stejná. A pokud budete muset umýt nějaký velký kus nádobí, bez problémů se vejde do dvou košů této skvělé myčky.

  Rekuperaci tepla z odpadního vzduchu zajišťuje vzduchový systém na té nejvyšší úrovni: Teplý odpadní vzduch je opět veden jako energie zpět do oběhu vody: To šetří výrazným způsobem energii a náklady a zajišťuje příjemné pracovní klima.